Wpis z mikrobloga

@jar3cki: pewnie z tobą są jeszcze murzyni lepiący chatki z gówna, nieodkryte plemiona amazońskie, obywatele Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej żyjący z dala od chińskiej granicy itd.
  • Odpowiedz
@jar3cki: Nic nie szkodzi - jest teraz tego pełno na Polsacie, AXN, TVN, sklepach, pastach do zębów, bateriach, zabawkach, mandarynkach i innych majtkach i pieluchach, że na zasadzie ukladania puzzli szybko to sobie poskładasz do kupy i bez oglądania :)
  • Odpowiedz
@jar3cki: Ja do niedawna też nie oglądałem, a chciałem od jakiegoś czasu, tylko jako że film stary to myślałem że słaby, efekty c-----e itp. Obejrzałem jakiś miesiąc temu wszystkie części chyba w 3/4 dni, zarąbiście wciąga i ma swój klimat i nawet jak na te czasu to nie było tragedii jeśli chodzi o efekty "specjalne". Teraz to już bilet na premierę następnej części kupiony i nie mogę się doczekać.
Polecam
  • Odpowiedz
@jar3cki: Nie przejmuj się, ja obejrzałem tą niby "pierwszą legitną z 1977" roku jak mówi @mersi i kompletnie mi nie podeszło. Chyba jak się nie obejrzy Gwiezdnych Wojen w pewnym czasie będąc dzieckiem to na dorosłym to nie robi właściwie wrażenia.
  • Odpowiedz