Wpis z mikrobloga

1. ściągnij program z dobrych programów
2. nie zauważ jakiegoś ścierwa podczas instalacji
3. #!$%@? toolbary wszędzie
4.pousuwaj
5. został jakiś "instartpageing" który notorycznie ustawia ci się jako strona startowa i domyślna wyszukiwarka
6. nie mozesz się tego pozbyć, usunięcie z panelu sterowania #!$%@? daje
7.mcafee nic nie wykrywa
#!$%@? jak ja wami gardze za #!$%@? tego ścierwa przy każdym freeware.

mirasy jak to zwalczyć? pozostaje mi deinstalacja ognistego lisa i utrata zakładek?

#dobreprogramy #kiciochpyta #oprogramowanie #toolbar #firefox #gorzkiezale
jokefake - 1. ściągnij program z dobrych programów
2. nie zauważ jakiegoś ścierwa po...

źródło: comment_qJeToZsOZlIjNATr1j1iza96hOuwYBTA.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@jokefake: prawym na ikonę przeglądarki i właściwości. Tam zmień ścieżkę dostępu i element docelowy - piszę z pamięci. Tam na końcu tych dwóch linijek jest dopisana właśnie ta stronka
  • Odpowiedz
@jokefake: Próbowałem wszelkich adaware, spybotów, cleanerów. Wywaliłem wszystko co z tym związane, a dalej to gówno siedzi na chromie i ff (delta cośtam). Przed świętami będę miał trochę czasu to zrobie formata bo już nerwów nie mam żeby szukać kolejnego sposobu na usunięcie. Przy okazji sobie dysk wyzeruje.
  • Odpowiedz
@jokefake: AdwCleaner ściągaj z oryginalnego źródła: https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwcleaner/
ComboFix używa się tylko w bardzo specyficznych przypadkach - inaczej można sobie narobić więcej szkody, niż to jest potrzebne.
Dodatkowo: możesz zrobić odświeżenie ustawień przeglądarki (Firefox: w pasku adresu: about:support -> Odśwież program Firefox...), możesz też przejechać wszystko z CCleaner+winapp2.
PS: Zawsze można zrobić kopię zakładek.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@jokefake: po pierwsze primo Mc Afee do wywalenia, po drugie primo adwcleaner + ccleaner + zresetowanie przeglądarki, albo i combofix, a po trzecie primo ultimo jak coś ściągasz z DP to z bezpośrednich linków.
  • Odpowiedz