Wpis z mikrobloga

Do osób - programistów z wykopu, informatyków.. Czy moglibyście się zająć obróbką , wyostrzeniem najważniejszego monitoringu z pobicia(przy moście św. Rocha)? Kto to w ogóle nagrywał? Po lewej może się rozgrywać też akcja, a on nie dość, że trzęsie ręką to do tego obcina kadr z lewej,a tam mógł ktoś dodatkowy stać na czatach.

https://www.youtube.com/watch?v=0yaKmwFeJuM
Mieli to wyostrzyć, a jakoś sprawa przycichła. Wiem, że potraficie wiele- przykład film ,,buzi,buzi"? Spowolniony i powiększony film może wiele wykazać. Miał się tym zająć Rutek, potem zarekwirowano komputery, sprawa przycichła, więc może ktoś stąd potrafiłby to zrobić?

#ewatylman
  • 26
@taksepacze: jeżeli stanął obok tego grubego drzewa to nie zmieściłaby się w kadrze w takim ustawieniu Twój ludzik ma jakieś 40cm , głębia między tym grubym a tymi cienkimi to jakieś od 2 do 4 metrów, sylwetka osoby stojącej między tymi cienszymi drzewami byłaby wyższa o minimum 1,5/2 razy.
@DawajMario: Za drzewem grubym(ono jest dużo bliżej)-fakt, miał być bardziej pochylony i perspektywa nie wyszła ;D.Tak powiedzmy bliżej drzewa drugiego, ale trochę przed. Ile taki ludzik miałby stojąc między 3 a 4-powiedzmy tak, żeby mieć 4 drzewo na wyciągnięcie reki, co mówił Rutek. Byłaby 2 razy większa?..Ale wtedy to by się taka nawet w kadrze nie zmieściła,a przynajmniej czapkę by mu ucięło;]. Ale przecież Rutek i bracia widzieli na tej scenie
@DawajMario: te miejsce rzekomego pobicia to jest to pod drzewami co dałeś link street view? Ni #!$%@? nie ma szans, pierwsze lepsze auto by zauważyło, a jak nie to pewnie odgłosy by obudziły mieszkańców
Sądząc po zdjęciu profilowym widzę, że znasz się na ludzikach:). Ja coś tam widzę, między pierwszym a drugim drzewem, widzę też w miejscu naokoło ostatniego drzewa, ale może to być ..
"Methinks, I see… where?
– In my mind’s eyes." – Shakespeare
a umiałbyś ten film zrobić w zwolnionym tempie( tzn. takie tempo jak filmu buzi buzi?);]
chcę się upewnić czy widzę kilka osób czy po prostu tą różę jerychońską...
http://demotywatory.pl/4379848/Tumbleweed