Wpis z mikrobloga

przeklejam bo nie dostalem protipow i tytulow seriali/filmow/ gierek. kurde sklep otwierają dopiero za 7 godzin a ja już uzbierałem bilon na połówkę i przygotowałem ciasto na pizze którą zjem na śniadanie. chce juz się napić a tu tyle czasu. co robic, znacie jakies dobre filmy albo gierki albo seriale co zajma mnie na cale godzin? dodam, ze jestem typem inteligentna i badziewia typu gra o tron albo inne syfy (house of cards jakies hanibale lektery) mnie zupelnie nie bawia. moze nazrec sie tyle lekow nasennych zeby momentalnie zasnac i "przeteleportowac sie" do tej 9-10?

#gry #film #seriale #rozrywka #zamulanie
  • 28
@Wiedmolol: smiej sie ile chcesz ale przejrzalem twoj profil i prawda jest taka, ze kilkukrotnie przebijam cie pod wzgledem inteligencji. mam IQ 135 punktow, dziennie na luzie czytam po 1200 stron, jestem niesamowicie oczytany i potrafie zajebiscie klamac. przebijesz mnie??
@Marbarella: bo nigdy wcześniej się nie buntował. co do swojej inteligencji to jestem o tym przekonany - mam poważne braki w wykształceniu i pochodzę z patologicznej rodziny a mimo to wybitnie znam się na literaturze, bez problemu czytam ze zrozumieniem 1200 stron dziennie. na dodatek wielokrotnie byłem o tym przekonywany przez różnej maście psychiatrów i psychologów. 70-letnia, szanowana ordynatorka oddziału zamkniętego dla psychicznie chorych zabroniła personelowi podawać mi leki bez jej
@tubbs: te twoje marne "xD" nie jest żadnym argumentem tylko zwyczajnym mechanizmem obronnych, podobnie jak brak odpowiedzi tej kretynki z nickiem na "M". boicie się zwyczajnej, słownej konfrontacji ze mną.
@ksanax: A jak inaczej mamy traktować człowieka, który widocznie połowę życia spędza na ćpaniu, a drugą połowę na czytaniu 1200 stron(ze zrozumieniem!) książek dziennie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)