Wpis z mikrobloga

przeklejam bo nie dostalem protipow i tytulow seriali/filmow/ gierek. kurde sklep otwierają dopiero za 7 godzin a ja już uzbierałem bilon na połówkę i przygotowałem ciasto na pizze którą zjem na śniadanie. chce juz się napić a tu tyle czasu. co robic, znacie jakies dobre filmy albo gierki albo seriale co zajma mnie na cale godzin? dodam, ze jestem typem inteligentna i badziewia typu gra o tron albo inne syfy (house of cards jakies hanibale lektery) mnie zupelnie nie bawia. moze nazrec sie tyle lekow nasennych zeby momentalnie zasnac i "przeteleportowac sie" do tej 9-10?

#gry #film #seriale #rozrywka #zamulanie
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wiedmolol: a nie wpadłeś na to, że ćpanie zajmuje jedynie kilkanaście minut dziennie lub krócej? zresztą, co to ma do rzeczy? to, że biorę n-------i i dużo czytam ma być jakimś argumentem?
  • Odpowiedz
@ksanax: ale jakiej konfrontacji?

znam 100 lepszych sposobów na marnowanie czasu, niż "konfrontacja" z osobą, która na dzień dobry chwali się, że czyta 1200 stron dziennie i ma iq 135

pozdrawiam cieplutko
  • Odpowiedz
@Wiedmolol: typie, zastanów się nad tym co wypisujesz. sam już nie wiem czy po prostu jesteś tak głupi, czy może jedynie niewyspany. ten twój profil, ten infantylny styl pisania i emotki dodawane na każdym kroku. aż mnie zemdliło. nie dziwię się, że jesteś prawiczkiem.
  • Odpowiedz
sam już nie wiem czy po prostu jesteś tak głupi


@ksanax: No przecież zacząłeś od tego, że otwarcie stwierdziłeś moją głupotę. Miałeś jeszcze jakieś wątpliwości?

Mógłbym ci napisać, że przeglądając twój profil wyłania się obraz ludzkiego śmiecia bez ambicji, utrzymującego się z socjalu. Tylko po co wyprowadzać się z twojego błogiego snu wygrywa z 135IQ. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz