Wpis z mikrobloga

@bidzej:
Coupe trochę kojarzy się z niesławnym kompaktem, a bardzo z dresiarzami. Ale może to tylko moja subiektywna opinia - jeśli chce Ci się to zbadać to chętnie poznam wynik.
@Jin: popatrz na ceny chociażby na allegro - coupe są droższe od sedanów. to raz. a dwa:

Coupe trochę kojarzy się z niesławnym kompaktem, a bardzo z dresiarzami


chciałem Ci tu coś odpisać, ale odjęło mi mowę. Tobie to poniżej - najbardziej rasowa wersja nadwoziowa e36 - kojarzy się z kompaktem, czyli koszmarną hybrydą e36 i e30??? ()
bidzej - @Jin: popatrz na ceny chociażby na allegro - coupe są droższe od sedanów. to...

źródło: comment_mttqT3PuHGHAyNYo5LY00SmWGItEBJfV.jpg

Pobierz
@Golomp: Tak na szybko
http://www.nurburgring.org.uk/prices.php

"Base fee for attendance of armco truck: €150
Removing damaged armco: €10/metre (x2 or x3 or x4 for multiple-height sections)
Replacement armco: €31/metre (x2 or x3 for double/triple height)
Removing damaged armco posts: €5.10 each
Replacing armco post: €39 each
Safety car attendance: €82 per 30 mins (car + 2 people)
Circuit closure: €1,350 per hour
Recovery truck: €250 (inc VAT)
Hospital stay & air ambulance:
e36 drozeja a e46 coupe tanieja. co drugie BMW na ulicy to coupe e46. rzygam juz nimi. cena nam za passata tylko samochod bardziej z pazurem. nie widzialem do tej pory nikogo w takim aucie przekraczajacego wiekowo 25 lat.
@Jin:
Żeby było jasne. Nie uważam tych samochodów za brzydkie, ale jakoś mnie nie porywają. Patrząc na Coupe pod kątem od tyłu widać, że zamiarem konstruktorów było stworzenie auta z pazurem. Niestety patrząc pod kątem od przodu, widać niepokojące powiązanie z trendem innych 3-drzwiowych samochodów tamtych czasów. A mianowicie to, że większość z nich była tańszymi wersjami. I rozumiem, że w przypadku bmw nie chodziło o cene, ale nie zawsze to