Wpis z mikrobloga

Mircy jest sprawa, właśnie przypomniałem sobie, że w garażu stoi TV LCD Samsung, który jest uszkodzony. Problem polega na tym, że po włączeniu po jakimś czasie (czasem od razu, czasem po godzinie, czasem po miesiącu) obraz zaczyna mrugać - mi wygląda to na mruganie podświetlania a nie samego obrazu. TV był u jakiegoś magika-naprawiacza elektroniki u mnie w mieście, leżał u niego ponad pół roku, po czym zabrałem go bo miałem już dość typa - a to zasilacz, a to świetlówki, a to gunwo, przyjdzie pan za tydzień.

Także pytanie do Was drodzy Cumple i Cumpelki ( ͡° ͜ʖ ͡°) : znacie kogoś ogarniętego w elektronice z Lublina lub okolic? Trochę szkoda mi wywalić ten telewizor a teraz mam opcję go wykorzystać bo robimy duże przemeblowanie w domu.

Niestety nie mam teraz możliwości podania modelu tego TV, ale jakby ktoś był tym zainteresowany to jutro podrzucę model.

#elektronika #telewizory #naprawaelektroniki #lublin #lubelskie
  • 8
  • Odpowiedz
@Block3r: Nie mam w tej chwili dostępu do niego, więc nie sprawdzę, ale na 99% obraz widać cały czas, tylko staje sie ciemny jak zaczyna migać dlatego stawiam na podświetlanie - przy czym z tego co się orientuję to mogą być zarówno świetlówki, stwerowanie itd...
Dodam jeszcze, że jak zaczyna mrugać to zapierd*** jak stroboskop, tj mruga szybko i równomiernie ;)
  • Odpowiedz