Wpis z mikrobloga

@kaindub: wiesz, to zależy czego oczekujesz od telefonu - jeżeli jest to aparat fotograficzny i jakość wykonania, materiały, to 925 - nie tak dawno temu był to telefon z bardzo wysokiej półki.
Jeżeli jednak szukasz aparatu do "selfiaków" i wydajności - to 735 jak najbardziej
@kaindub: 925 to fajny aparat, plusem jest Glance, które jest świetnym dodatkiem, ale boli 16GB przy braku slotu na kartę pamięci. Połowę zje system z kilkunastoma aplikacjami i grami - a wszak przyda się miejsce na muzykę, filmy, zdjęcia, gry, itp.
Dodatkowo 735 ma wyraźnie lepszy procesor, co powinno się przełożyć na szybsze działanie telefonu.
Co tam jeszcze... 735 nie ma chyba przycisku spustu aparatu, ale ja się do jego braku
@kaindub:
mam 735 od roku, przy zakupie tez wahałem się pomiedzy tymi dwoma modelami i postawiłem na wydajność + większe prawdopodbieństwo na dłuzsze wsparcie od microsoftu dla 735. Co do wydajnosci to ciezko mi sie o niej wypowiedziec, gram malo, internet działa jak powinien + obsluga lte. Nie uwazam tego modelu za demona płynności jednak spotykam sie z opiniamy od znajomych posiadających androidy, ze są bardzo zdziwieni płynnościa mojej lumi -