Wpis z mikrobloga

@Kaplanka: Chrupki to tam nic. Moja zakopuje kości i to nie gdzie popadnie, tylko znajdzie sobie zajebiste miejsce za pralką, za łóżkiem albo pod poduszką. Ta jej reakcja jak zobaczy, że została odkryta to robi taką zajebistą minę, że nie da rady się na nią gniewać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
  • 1
@kamil-litwinczuk-9: To moja Psimpsima, której zdjęcie wrzucałam wyżej, ma swoje skarbnice na ogródku. Codziennie rano robi obchód i sprawdza ich zawartość, czy oby na pewno nic z nich nie ubyło :D
Mówię Ci, żebyś widział jak ona się tam skrada, to byś boki zrywał, komedia w najczystszej postaci :D
@hugga_wugga: a fu xD
  • Odpowiedz
  • 0
@BelleDeJour: #smieszek :D
@Pawciosl: Popada w obłęd typowy dla #rozowypasek. Nie twoje? Nie dotykaj. Szybko podbiega do swojego chrupka, czasami go zjada, ale częściej przenosi w inne miejsce, a potem pilnuje człowieka. Jeśli idziesz w miejsce chrupka, ona stara się ciebie odciągnąć w drugą stronę, taka cwaniara :>
Często też rzuca się na łóżko albo dywan i wywija po swojemu, coby odwrócić ludzką
  • Odpowiedz
@Kaplanka: Jakie to prawdziwe :D Moja psina potrafi suche, stare ziemniaki wyrzucone kurom wyjadać jak tylko wejdzie za mną do kurzej zagrody podczas wyrzucania tychże ziemniaków. Przecież to na pewno są najlepsze ziemniaki EVER, słoniną okraszone, tylko ja specjalnie wyrzuciłam je kurom, żeby biedna, głodzona, zaniedbana sunia ich nie zjadła... Suka ja ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 3
@Kaplanka: Pies moich rodziców to był dopiero kawał #!$%@?... Sam się nakręcał przy jedzeniu przystawiając tylną łapę do głowy. Patrzył na nią z nienawiścią, warczał i jadł jak świnia. Zachowywał się jakby noga miała mu zechlać jedzenie razem z miską. Weterynarz stwierdził, że to problemy z głową i raczej nic się z tym nie zrobi. Pies zachowywał się jak debil przez resztę życia...
  • Odpowiedz