Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie w przychodni, czekam do lekarza, na przeciwko mnie baba z dzieckiem. Nagle wyjmuje cyca i karmi xD przychodnia pełna. Kurtyna.
##!$%@? #wut #truestory
  • 527
  • Odpowiedz
@Dreamek: mamy XXI wiek kobiety nie muszą chodzić w burkach, a faceci nie muszą się wstydzić, że walą konia. Więc spokojnie mogę wyciągnąć #!$%@? w poczekalni i walić konia, przecież to nie moja wina, że są niedojrzali ludzie którzy spojrzą na mojego #!$%@? z pożądaniem. Niech idą do łazienki i zrobią sobie dobrze. Jak dorosną to nareszcie stanie się to dla nich normalne.
  • Odpowiedz
@Dreamek: Dzięki za pozwolenie ale nie potrzebuję go. Chce znać twoje zdanie. To, że coś jest naturalne nie znaczy, że można to robić przy wszystkich. Mogła pójść do łazienki i tam nakarmić, ja nie sram w poczekalni.
  • Odpowiedz
jezeli nie rozrozniasz jednej czynnosci od drugiej to moja rozmowa z toba nie ma wiekszego sensu, sorry.


@Dreamek: super dyskusja. Twierdzi, że spoko, bo to naturalne - podałem ci inny przykład naturalnej czynnosci - to zaczynasz wycieczki osobiste i sie obrazasz.
  • Odpowiedz
  • 18
@cwiercwieku: to zacznij srac jezeli to jest dla ciebie naturalne. Moze ja nie doroslem emocjonalnie do tego by to robic publicznie albo to kwestia wycjowania nie wiem. Badz pionierem, przecieraj szlaki jesli uwazasz ze to ma wiekszy sens.

A co jezeli w lazienka byla zajeta?! Nawet wchodzac do niej, mialas siasc na kiblu? Czekac? Dziecko zacznie plakac to znowu gownoburza bo dziecko krzyczy na cala przychodnie a ja zmordowany calym swym
  • Odpowiedz
@Dreamek: ale tu nie chodzi o to co dla ciebie jest naturalne tylko dla ludzi przy których to robisz. Uwierz mi, że nie każdy chciałby patrzeć jak srasz, walisz konia albo karmisz.
Dziecko też miałaby przewijać w poczekalni gdyby łazienka była zajęta, a dziecko by płakało?
  • Odpowiedz
@cwiercwieku: mysle ze nie dojdziemy do porozumienia ja mam inne wartosci inaczej widze pewne rzeczy takze uwazam ze dyskusja jest bezcelowa. O gownie mi sie gadac nie chce i bezsensownych porownaniach.
  • Odpowiedz
@kawazrana: napisałam, że dla mnie to było nieadekwatne i było mi wstyd, nie uważam tego za jakieś wynaturzenie tylko, że nie jest to przyjemne dla oka
  • Odpowiedz
  • 16
@cwiercwieku: widze czesto brzydkich ludzi a jakos im nie moge zabranoc wychodzic. Widze ludzi palacych ktorzy mnie draznia. Widze kaleki gdzie boli mnie patrzenie ns nich jak sie mecza... wiele rzeczy widze, slysze czuje ktorych nie chce ale co to zmienia...
  • Odpowiedz
@Dreamek: jezu ale ty jesteś chyba niedorozwinięty co. Mówimy tutaj o ludzkich zachowaniach, które odbiegają od normy, które uważamy za nienaturalne. A ty najpierw wziąłeś mnie za gimbusa i kazałeś sobie zwalić w toalecie mimo że jestem kobietą a teraz porównujesz sytuacje do ludzkich ułomności
  • Odpowiedz
  • 60
@sajko: odbiegaja od normy? Ty ta norme ustalilas? A porowanie jedzenia z gownem jest dla ciebie ok? Dalem przyklady rzeczy ktore widze i spotykam na codzien a nie chcialbym widziec.
  • Odpowiedz
  • 29
Jak juz wspomnialem dalsza dyskucja moja nie ma wiekszego sensu. Ja w tym nie widze nic sprosnego i zlego wy widzicie i ok, wasze zdanie cenie je. Ja koncze dyskusje bo rozmowa przeradza sie w agresje a nie chce sobie psuc dnia. Nastepnym razem zwrocie uwage a nie biadolcie jak ludzie ktorzy nie maja jezyka i sprawiaja madrych w necie.
  • Odpowiedz