Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie w przychodni, czekam do lekarza, na przeciwko mnie baba z dzieckiem. Nagle wyjmuje cyca i karmi xD przychodnia pełna. Kurtyna.
##!$%@? #wut #truestory
  • 527
  • Odpowiedz
propagujesz mi tu jakieś feministyczne poglądy


@sajko: nic nie propaguję :-) po prostu Ci tłumaczę, że to jest całkowicie naturalne, że spora część kobiet karmi dziecko piersią. Daleko mi do feministki.
  • Odpowiedz
@sajko: Pozdrawiam wszystkich od tekstów "przejdzie ci jak sama będziesz miała swoje". To pewnie ci roszczeniowi rodzice "mam gówno lvl 1 więc mi się należy". Po to są wyznaczane pokoje dla matek by mogły w spokoju zająć się dziećmi. Obnażanie się nie powinno być tolerowane i normalnym jest zgorszenie. I nie #!$%@?, że ojeju gówniak chce żreć. Wiesz, że będzie to się zastanów gdzie będziesz go karmić lub licz się z
  • Odpowiedz
@sajko: te komentarze do matek karmiących to szczyt hipokryzji - jednocześnie gdzieś nieopodal psy srają na chodnik, ich właściciele rozglądają się wokół, i udają, że tego nie widzą, ludzie "bez szyi" szczają na płot, a co trzeci Polak smarka na chodnik i pluje - jakoś nikt tego nie komentuje tak żarliwie i nie jest tak bardzo oburzony, jak w stosunku do kawałka ciała, do którego przyssane jest niemowlę.
  • Odpowiedz
@sajko: nie widzę nic obrzydliwego w tym. Wręcz uważam to za piękne i nie mam tu na myśli kontenerów na mleko. Jeżeli to jest krępujące to dla matki, która nie ma gdzie wykonać tej nomen omen intymnej czynności. Dlatego zawsze odwracam się tyłem w takiej sytuacji. Cóż innego pozostaje? Czeka w przychodni w poczekalni. To jest ważne. Myślę, że łatwiej jest ci odwrócić wzrok niż zatkać uszy, bo brajanek zacznie płaczeć
  • Odpowiedz
@sajko: nie przejmuj się tymi #!$%@? wyżej. Nie, to nie jest normalne by wywalac cyca przy wszystkich. Robią to tylko wariatki-ekshibicjonistki które swoje zboczenie usprawiedliwiaja gowniakiem. Jeśli goły cyc jest dla wszystkich taki normalny i naturalny to czemu za wywalenie go na wierzch dostaje się 500 zł lub więcej mandatu? Wy jesteście pewnie tymi #!$%@? co uważają, że dzieciakowi wolno wszystko i zamiast go wychować ulegacie jego zachciankom bo nie chce
  • Odpowiedz
@sajko: miejsce na pewno nie było idealnie wybrane (chociażby ze względu na innych, możliwe że chorych pacjentów obok), ale może nie było innego wyjścia? Mogła pewnie zrobić to mniej ostentacyjnie, ale niektóre matki są tak zmęczone, że już im wszystko jedno. Albo po prostu trafiłąś na babę która miałą to w dupie.
Nie jestem zwolennikiem karmienia i przewijania dziecka wszędzie, oraz machania cycami przed wszystkimi, ale wierzcie mi - czasem nakarmić
  • Odpowiedz