Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie w przychodni, czekam do lekarza, na przeciwko mnie baba z dzieckiem. Nagle wyjmuje cyca i karmi xD przychodnia pełna. Kurtyna.
##!$%@? #wut #truestory
  • 527
  • Odpowiedz
@HaSSaN: krytykować i wyzywać? Ja w sumie tylko stworzyłam temat i podsycałam w niektórych momentach. Specjalnie dla ciebie za obrażanie zakłądam tag ##!$%@? więc kolejne swoje mądrości pisz właśnie tam, dziękuję i dobranoc
  • Odpowiedz
@cwiercwieku: Dla kazdej matki jej dziecko jest najwazniejsze i zapewnienie pokarmu i bezpieczenstwa to podstawa. Nie rodzimy dzieci z butelkami, po to kobiety maja piersi by wykarmic potomstwo.
  • Odpowiedz
@ediz4: Teraz nie znajde na szybko ale czesto na trasach sa reklamy z rozneglizowanymi kobietami. Karmiac dziecko nie wyciagam cyca machajac nim do innych ludzi:) tego nawet nie widac. Ludzie wstydza sie widoku malucha przytulonego do mamy- bo to wlasnie widac.
  • Odpowiedz
@bafficze: te kobiety jednak zawsze mają przynajmniej bieliznę.

Karmiac dziecko nie wyciagam cyca machajac nim do innych ludzi:) tego nawet nie widac...

A wyobraź sobie że widać. Wyżej masz nawet zdjęcie takiej pani

Ludzie wstydza sie...

Że jak? Uważam to po prostu za niekulturalne wobec innych. Kobieta zawsze może odejść w ustronne miejscu lub po prostu się zasłonić i wszyscy byliby zadowoleni. Ale nie - patrzcie na to bo to jest
  • Odpowiedz
@bafficze: tylko, że są matki które nie tracą rozumu po narodzinach dziecka i nie zachowują się jakby miały w dupie cały świat bo ONA WIELKA MATKA DZIECKO MA TO WSZYSTKO SIĘ JEJ NALEŻY I WSZYSTKO JEJ WOLNO, gówno prawda. Dziecko wymaga poświęceń - twoich, a nie otoczenia. Nikt z poczekalni nie zawinił w tym, że urodziłaś dziecko więc dlaczego zmuszasz ich do "cierpienia" za twoje widzimisie? Widocznie nie byłaś gotowa na
  • Odpowiedz
@bafficze: zapomnijmy o czasach gdy każde dziecko dla wioski było ważne i każdy dbał o to aby było ich jak najwięcej ponieważ każdy czerpał z tego korzyści. Teraz żyjemy w czasach gdy twoje dziecko nic dla mnie nie znaczy, nie mam żadnych kompletnie żadnych korzyści z tego, że ty masz dziecko więc dlaczego mam jakkolwiek się poświęcać? nie rozumiesz?
  • Odpowiedz