Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie w przychodni, czekam do lekarza, na przeciwko mnie baba z dzieckiem. Nagle wyjmuje cyca i karmi xD przychodnia pełna. Kurtyna.
##!$%@? #wut #truestory
  • 527
  • Odpowiedz
@sajko: mam dziecko w drodze wiec jestem na etapie zbierania informacji o dzieciaku. Jeżeli trzeba młodego karmić co 2-3 godziny, a jak go nie nakarmisz to będzie inba na cały regulator to co ma matka zrobić? Karmić w obsranym kiblu czy wyjść na zewnątrz z temperaturą oscylujaca wokół 5st? Dla mnie tez oglądanie obcych cyckow nie koniecznie jest najciekawszym zajęciem na świecie ale można spuscic wzrok na chwile, nie umrzesz od
  • Odpowiedz
@krzych0: zawsze moze je nakryć szalikiem albo coś. Mam pare znajomych które karmią i jak jesteśmy gdzieś w towarzystwie to albo ja idę zapalić albo one mówią "wiem że cie to krępuje wiec wyjde na chwilę" i nikt z tym nie robi problemu
  • Odpowiedz
@magyarka: co mnie obchodzi ten temat, jakby wyjęła w restauracji cyca i karmiła to pewnie też byście się wszyscy zachwycali spuszczali jaki to jest wspanialy widok
  • Odpowiedz
@kylkson: nieadekwatne do sytuacji, spoko w przychodni 30 ludzi, smarkają, kichają, drą się, przepychają, mężczyźni, kobiety, dzieci a co tam wyjme pierś i zacznę karmić
  • Odpowiedz
nieadekwatne do sytuacji, spoko w przychodni 30 ludzi, smarkają, kichają, drą się, przepychają, mężczyźni, kobiety, dzieci a co tam wyjme pierś i zacznę karmić


@sajko: Z całym szacunkiem ale te pozostałe kwestie są już dla Ciebie 100% "adekwatne"? Publiczne smarki, kichy, darcie się, przepychanki?
  • Odpowiedz