Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie w przychodni, czekam do lekarza, na przeciwko mnie baba z dzieckiem. Nagle wyjmuje cyca i karmi xD przychodnia pełna. Kurtyna.
##!$%@? #wut #truestory
  • 527
  • Odpowiedz
@czcigodna_maupa:
1. Nie karmię kotów piersią w przychodni do lekarza.
2. Nie zabieram kotów na wycieczki po mieście.
3. Gdy musiałem karmić małe koty co dwie godziny to zostawałem w domu zamiast jeździć z nimi po mieście.

I to wszystko mimo faktu, że koty są piękne, czyste i czyste, a dzieci brzydkie, brudne i głośne. Nie wspominam o innych licznych przewagach kotów nad dziećmi.
  • Odpowiedz
nie przejmuj się tymi #!$%@? wyżej. Nie, to nie jest normalne by wywalac cyca przy wszystkich.


@homo_superior: jeśli chodzi o tą całą goliznę rozpowszechnioną w dzisiejszych czasach na łamach gazet, telewizji i internetu też jesteś taka zgorszona? Czy gdy z "gołym cycem" idzie modelka po wybiegu to nie jest to już takie "#!$%@?"?
  • Odpowiedz
@sajko: Cycek wykorzystywany w reklamie kawy, herbaty, gładzi szpachlowej- luzik. Cycek wykorzystywany do tego, do czego został stworzony- MATKO BOSKO CZĘSTOCHOSKO!
Pani mama mogła przecież wytłumaczyć kilkumiesięcznemu dziecku że przecież nie wypada tak jeść w towarzystwie. Albo mogła iść usiąść na kiblu i tak dziecko nakarmić xD Ewentualnie odwołać wizytę u lekarza i poczekać aż dziecko zacznie jeść łyżką i widelcem
  • Odpowiedz
Cycek wykorzystywany w reklamie kawy, herbaty, gładzi szpachlowej- luzik. Cycek wykorzystywany do tego, do czego został stworzony- MATKO BOSKO CZĘSTOCHOSKO!

@abcde: Kto powiedział, że spoko?
  • Odpowiedz
@Ginden: No nie wiem, to jest o wiele bardziej powszechne zjawisko ale tak już się wszystkim opatrzyło że nikt nawet tego nie komentuje. Natomiast matka karmiąca (PUBLICZNIE) już wzbudza niesmak.
  • Odpowiedz
@InsaneMaiden: nie kojarzę by gdziekolwiek w mieście były billboardy z cyckami ale jeśli bym takie zobaczyła też bym była zgorszona. Natomiast jak wyjdziesz w stroju kąpielowym poza tereny plażowe możesz dostać mandat za niestosowne zachowanie. Do tego nie można usprawiedliwiać takiego zachowania tym, że coraz gorzej z moralnością ludzi. No coraz gorzej bo wszyscy myślą jak Ty "a co to, tłusta matka z nabrzmiałym cycem nie może sobie nim poświecić,
  • Odpowiedz
Dla mnie cyc karmiący nie różni się niczym od cyca niekarmiącego


@homo_superior: serio nie widzisz różnicy? cyc karmiący podtrzymuje funkcje życiowe małego człowieka, cyc niekarmiący kojarzy się z seksem, podnietą itp.
  • Odpowiedz
Wazne by nie paradowala z piersia na wierzchu


@Dreamek: A dlaczego by nie? Jak ma młode, fajne piersi to wstydzi się pokazywać, a jak ma dziecko i piersi nabrzmiałe, z żyłami na wierzchu to nagle przestaje się wstydzić. Dla mnie dziwne.
  • Odpowiedz