Wpis z mikrobloga

#truestory
Moja znajoma miała bardzo dziwną sytuację.
Zauważyła na ulicy że pewnemu człowiekowi w ciemnych okularach wypadł portfel.
Podniosła go i pobiegła za nim żeby go oddać. Człowiek ten był tak zaskoczony że aż mu rogal z ręki wypedł, powiedział do niej "Nie sądziłem że są na tym świecie jeszcze dobrzy ludzie, niestety jesteś tylko wyjątkiem. Dam Ci dobrą radę - nie wchodź na mirko 12 grudnia."

Historia w 100% prawdziwa, nie wiem co o tym myśleć.
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@magiczny_orangutan: Z tych propiłkarskich to na pewno: #mecz #pilkanozna #euro #euro2016 #reprezentacja #polska #lewandowski #nawalka #ciekawostkipilkarskie #sport #losowanie #losowaniegrup #lysyzuefa
Nie zdziwię się jak powstanie też jakiś nowy, specjalnie do tego wydarzenia dedykowany.

Poza tym będzie pewnie sporo mniej czy bardziej wymyślnych nawiązań do miejsca turnieju czyli Francji, więc pewnie też: #francja #paryz #zamachwparyzu #islam #isis #kozojebcy

Jeśli chodzi o przeciwników, to trochę trudniej, ale podejrzewam: #podludzie #bekazpodludzi #
  • Odpowiedz
@LordOfTheBananas: o k---a ostatnio jakaś znajoma do mojej mamuśki w Belgii powiedziała ten sam tekst tylko, że niby znalazła dokumenty jakiegoś araba i mu je zaniosła a ten jej powiedział, to samo tylko żeby nie wsiadała do metra 12 grudnia bo będzie zamach. O c--j z tym chodzi? Bo ja nie w temacie i mamuśka też i ona serio się boi teraz a do pracy musi jechać wtedy XD a
  • Odpowiedz