Wpis z mikrobloga

Wykopowa prawica w formie, czyli dalszy ciąg ośmieszania się xD Od jakiegoś czasu widać na wykopie że frustraci znaleźli sobie nowego wroga- Ryszarda Petru. To antychryst, antypolak, odpowiedzialny za wszystkie porażki walcznej gimboprawicy. Oczywiście trudno sięgnąć po rzeczowe argumenty przeciwko Petru i Nowoczesnej, bo tych zwyczajnie brak. Zostaje więc kłamstwo.
Wczoraj dowiedzieliśmy się że Lepper przewidział Petru i straszył nim już w 2005 r. Oczywiście jest to kłamstwo, na sejmowych stenogramach ani słowa o Petru, nie przeszkadza to jednak prawakom wykopać znalezisko z tym "odkryciem"(obecnie 713 wykopów).
Dzisiaj wczorajsze kłamstwo jest już prawdą. Prawactwo masowo robi memy i udostępnia je gdzie się da. Na pytania o dowody albo dlaczego publikują nieprawdziwe informacje wrzucają na czarną listę i kasują komentarze. Pozdrawiam wielkich patriotów @zgnily i @TheSjz3 tak się prowadzi debatę polityczną, kłamstwem i cenzurą. Chciałbym wierzyć że biorą za to pieniądze, bo być idiotą za darmo to trochę przykre.
#polityka #neuropa #4konserwy
  • 52
@NieBojeSieMinusow: Jaka prawica?Jakiej partii Petru zagraża najbardziej?PO i to dla PO Petru to największy wróg.Dla Pisu rosnący Petru,a malejąca PO to bardzo dobra wiadomość,bo zwiększają się szanse na podział platformy i przygarnięcie kilkunastu posłów potrzebnych do zmiany konstytucji.
rzeczowe argumenty przeciwko Petru i Nowoczesnej


@NieBojeSieMinusow: Mam listę;
TUSK 2.0
PLATFORMA 2.0
BYŁ W UNII WOLNOŚCI
JAK BYŁ NASTOLATKIEM TO W LICEUM POSZEDŁ NA SPOTKANIE Z POLITYKAMI PARTII
ZNA SIĘ NA BANKACH, PEWNIE CHCE NAS OKRAŚĆ
NAZWISKA JEGO POSŁÓW TAK JAKOŚ SŁABO BRZMIĄ
NOWOCZESNAPO
NOWOCZESNAPZPR
ZA DUŻO WYWIADÓW I KONFERENCJI
NIE JEST BIEDNYM PROSTAKIEM - NIE MOŻE NAMI RZĄDZIĆ, pozdro ciastek
ELEKTORAT PO POPIERA NOWOCZESNĄ
---
Na serio starałem się
@NieBojeSieMinusow: To fanatycy petru sa przezabawni. Najlepsze jest to, ze stalo sie dokladnie jak przewidywala wykopowa prawica z ktorej sie nasmiewasz.
Zerknijmy na stary wykop: http://www.wykop.pl/link/2605175/robia-nas-w-konia-ryszard-petru-i-nowoczesnapl-na-czym-polega-szwindel/
Ogladamy i odnosimy do terazniejszej sytuacji. Sprawdzilo sie wszystko.
Znalezisko dodane 5 miesiecy temu, czyli prawdopodobnie wtedy jeszcze nawet nie miales pojecia, ze cos takiego jak nowoczesna istnieje, a do brania kasy #60groszyzawpis to dopiero daleka droga. ;) Petru to po prostu ostatnia nadzieja
@NieBojeSieMinusow: I naprawdę myślisz, że jak Nowoczesna wygra, bo prawdopodobnie tak będzie za kilka lat patrząc na poziom histerii jaki się zaczyna ostatnio robić, to będą inni i lepsi niż PO? Pogadamy za kilka lat, jak Nowoczesni będą mieć swoje afery, swoje przewały, swoje wpadki i znowu nowoczesne lemingi zobaczą, że znowu się dali zrobić w przysłowiowego ch*ja. No ale oczywiście ta obrzydliwa katofaszystowska prawica jęczy, narzeka i atakuje. Atakuje, bo
@Liberman: Nie wiem czy Nowoczesna wygra, nie wiem czy będzie lepsza niż PO. Nowoczesna ma mocne podstawy żeby być lepszą Platformą, której rządy obiektywnie nie były złe. Jak będzie to tylko czas pokaże.
Zarzut że "to już było" możesz postawić wobec praktycznie każdej partii, wobec PiS szczególnie. Nikt (rozsądny) nie "leci na hasełka o nowoczesności". Ta partia naprawdę ma dobry program i kompetentnych ludzi, porównując do innych obecnych na scenie politycznej.
@bigkangoo: Obstawiam że dłużej, chociaż wizja czystego wykopu za 3 tygodnie jest kojąca. Pis się nie zadowoli tym co ma i subtelnym szlifowaniem prawa. Oni chcą czwartej RP, chcą wywrócić wszystko na lewą stronę żeby było "po ichniemu". Zanęcili wyborców rozdawnictwem pieniędzy na lewo i prawo, a za jakieś 2-3 lata dowalą pewnie vat 30% na dobra luksusowe czy coś w ten deseń. Boję się wariantu węgierskiego.
@NieBojeSieMinusow: Nie boję się prawdy, nie mam się czego wstydzić, a Ciebie nie znam , więc nie życzę sobie ataków ad personam. Przed kampanią spierałem się wielokrotnie z sympatykami .N. Większość mnie zbanowała, ja ich nie. Nie zależy mi na hejcie w internecie tylko na rzeczowej dyskusji. Jeśli masz coś do dodania poza wycieczkami personalnymi, to zapraszam, odblokowałem cię. Jeśli nie, zbanuję cię permanentnie (zazwyczaj nie banuję na stałe) - nie
To fanatycy petru sa przezabawni. Najlepsze jest to, ze stalo sie dokladnie jak przewidywala wykopowa prawica z ktorej sie nasmiewasz.


@snow: Fanatycy Petru? A gdzie ty na wykopie masz jakieś wrzuty o Petru? Gdzie Ci fanatycy wrzucają na wykopalisko jego wypowiedzi itp?

99% contentu o nowoczesnej na wykopie to wrzuty trolli, którzy krytykują tą partię i Petru za wszystko co się da.
@rzep: dziwne, że nigdy nie przeszkadzały im takie manipulacje wobec opozycji ze strony tvn, wyborczej, newsweeka, tokfm, tvp i wielu innych mediów. Przeciętny wyborca nowoczesnej ma na to #!$%@? i nie komentuje wszystkiego o nowoczesnej broniac jej tak jak wielu tutejszych uzytkownikow.