Wpis z mikrobloga

Wykopowa prawica w formie, czyli dalszy ciąg ośmieszania się xD Od jakiegoś czasu widać na wykopie że frustraci znaleźli sobie nowego wroga- Ryszarda Petru. To antychryst, antypolak, odpowiedzialny za wszystkie porażki walcznej gimboprawicy. Oczywiście trudno sięgnąć po rzeczowe argumenty przeciwko Petru i Nowoczesnej, bo tych zwyczajnie brak. Zostaje więc kłamstwo.
Wczoraj dowiedzieliśmy się że Lepper przewidział Petru i straszył nim już w 2005 r. Oczywiście jest to kłamstwo, na sejmowych stenogramach ani słowa o Petru, nie przeszkadza to jednak prawakom wykopać znalezisko z tym "odkryciem"(obecnie 713 wykopów).
Dzisiaj wczorajsze kłamstwo jest już prawdą. Prawactwo masowo robi memy i udostępnia je gdzie się da. Na pytania o dowody albo dlaczego publikują nieprawdziwe informacje wrzucają na czarną listę i kasują komentarze. Pozdrawiam wielkich patriotów @zgnily i @TheSjz3 tak się prowadzi debatę polityczną, kłamstwem i cenzurą. Chciałbym wierzyć że biorą za to pieniądze, bo być idiotą za darmo to trochę przykre.
#polityka #neuropa #4konserwy
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dziwne, że nigdy nie przeszkadzały im takie manipulacje wobec opozycji ze strony tvn, wyborczej, newsweeka, tokfm, tvp i wielu innych mediów. Przeciętny wyborca nowoczesnej ma na to #!$%@? i nie komentuje wszystkiego o nowoczesnej broniac jej tak jak wielu tutejszych uzytkownikow.


@kaucz: Nie zauważyłem takich ataków na wykopie na inne osoby publiczne. Jeśli pojawiały się głosy krytyczne, to raczej w formie odpowiedzi na spam danej opcji politycznej (vide krytykowanie Korwina
rzep - > dziwne, że nigdy nie przeszkadzały im takie manipulacje wobec opozycji ze st...

źródło: comment_jkukXZCbVVzq2Mtlvav4iUyAalblJ56U.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@rzep: nie? Pełno błota wylewane na każdego prezydenta i premiera. Petru to nie jest święta krowa i wraz ze wzrostem popularności rośnie też liczba krytyków. A czy jest zawsze uzasadniona to już inna sprawa.
  • Odpowiedz
nie? Pełno błota wylewane na każdego prezydenta i premiera. Petru to nie jest święta krowa i wraz ze wzrostem popularności rośnie też liczba krytyków. A czy jest zawsze uzasadniona to już inna sprawa.


@kaucz: Prezydenta i premiera - rządzących, za ich decyzję. Ile miałeś jechania po Kaczyńskim gdy byli w opozycji?

Kukiz miał swoje 5 minut, ale też byłem tymi atakami zdegustowany, jak poglądy zmieniały się niczym chorągiewka na wietrze. Jednak ilość tych ataków wtedy była znacznie, znacznie
  • Odpowiedz
Nigdy nie widziałem tutaj takiej fali ataków jaka obecnie jest na nowoczesną - masz użytkowników, co co parę godzin wrzucają jakiś anty-nowoczesna obrazek czy wpis.

Też nigdy nie widziałem takiego wypływu kłamstw i oszczerstw.
tak jak pisałem wczoraj, pomimo wrzucenia na czarną wielu trolli, treści politycznych praktycznie nie da się przeglądać, taki się szerzy spam.

Na głównej wisi właśnie znalezisko z czystym kłamstwem (Lepper mówiący niby o Petru).


@
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow: Nie no błagam... koleś mający avatar ze swetru, wychwalający go pod niebiosa, wielki pasterz wyprowadzający z błędu biedne polskie zbłąkane owieczki... ponad 70 plusów. Później pan piszesz, że swetru wygrał dlatego, bo miał duży kapitał. Z gościa o którym statystyczna owieczka nigdy nie słyszała w ciągu kilku tygodni w sondażach na tefałenie ma 10%. Kapitał. No i to jaki. Nie reklamując się ani na bilbordach, nie rozdając ulotek, nie
  • Odpowiedz
@alibi_m: Nikt mi za nic nie płaci, nie mam nic wspólnego z Nowoczesną. Avatar z Petru to oczywista prowokacja i solidaryzowanie się z najbardziej prześladowanym człowiekiem w Polsce na wykopie.
Twoje odczucia co do kampanii Petru są subiektywne (a raczej wzięły się z wykop.pl, bo są zupełnie błędne). Petru BYŁ ZNANY już wcześniej, to że ty go nie znałeś nie znaczy że nikt się nie orientował. Tak, Nowoczesna zainwestowała w
  • Odpowiedz
Na pytania o dowody albo dlaczego publikują nieprawdziwe informacje wrzucają na czarną listę i kasują komentarze.


@NieBojeSieMinusow: dowody to element naszej cywilizacji, a ta dzicz czerpie standardy ze Związku Sowieckiego. Nawet ludzie ci sami co kiedyś.
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow:

Nikt mi za nic nie płaci, nie mam nic wspólnego z Nowoczesną. Avatar z Petru to oczywista prowokacja i solidaryzowanie się z najbardziej prześladowanym człowiekiem w Polsce na wykopie....

Jesteście doprawdy przezabawni. W czasie wyborów prezydenckich było znacznie więcej znalezisk o Komorowskim - oczywiście negatywnych. To że Petru rośnie w siłę będzie oznaczało większe zainteresowanie i więcej ataków. Nie widzę w tym nic dziwnego.

Zarzut że "to już było" możesz postawić wobec praktycznie każdej partii, wobec PiS szczególnie. Nikt (rozsądny) nie "leci na hasełka o nowoczesności". Ta partia naprawdę ma dobry program i kompetentnych ludzi, porównując do innych obecnych na
  • Odpowiedz
Oczywiście już n-ty wpis na szczycie gorących będący apologią Petru, bo... biedny taki zewsząd atakowany xD

Póki co, to głównie widzę jego wręcz histeryczną obronę.

A ten wpis jest niczym więcej niż prymitywnym chochołkiem - czyli specjalność neuropków.
  • Odpowiedz
A ja jestem krócej i widziałem w czasie kampanii prezydenckiej


@ediz4: Jechanie po BK. Kto atakował Dudę?

Mijasz się oczywiście z prawdą. Przed wyborami po wykopie latała masa trolli spamując wszystkie tagi polityczne.


Nie mijam się. Pokaż linki.
  • Odpowiedz
@rzep: Sądzisz że znajdę Ci teraz linki trolli nowoczesnej z logami partii w avatarze którzy już dawno pokasowali konta.

Jechanie po BK. Kto atakował Dudę?...

A co to ma za znaczenie? Napisałeś że nie widziałeś to Ci znalazłem a mam znacznie mniejszy staż od Ciebie.
  • Odpowiedz
@rzep: Czy Ty na serio próbujesz mi coś udowodnić jakimiś wpisami z trzema czy czterema plusami lub które stwierdzają, że jakiś koleś był na demonstracji (wielki atak na Petru)? xD Beka. W dodatku zaledwie jeden z tych wpisów ma więcej plusów, niż ten, pod którym teraz piszemy (a i tak na 95% to się zmieni, gdy miną jeszcze te cztery godziny). Ale neuropa tradycyjnie taka ciemiężona mniejszość xD
  • Odpowiedz
Sądzisz że znajdę Ci teraz linki trolli nowoczesnej z logami partii w avatarze którzy już dawno pokasowali konta.


@ediz4: Ahh, czyli nie ma. W Korwin/PiS spamie nie zauważyłem może.

A co to ma za znaczenie? Napisałeś że nie widziałeś to Ci znalazłem a mam znacznie mniejszy staż od
  • Odpowiedz
@ediz4:

W czasie wyborów prezydenckich było znacznie więcej znalezisk o Komorowskim - oczywiście negatywnych.

Mówię o czasie teraźniejszym. Po mirko latają screeny z głownej i samego mirko ze SPAMEM wymierzonym w

Nowoczesną i Petru. Te ataki są tym dziwiejsze, że Nowoczesna to 4 partia, więc ani nie rządzi, ani nie jest głównym opozycjonistą. Nasuwa to pewne podejrzenia o sterowalność tych ataków (co zresztą wykazałem z przykładem o rozprzestrzenieniu kłamliwej
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow: Jeszcze idioci nie widzą, że takimi żałosnymi manipulacjami tylko mu pomagają. Banda debili co prawda im przyklaskuje ale te lemingi i tak by na niego nie głosowały, bo nie jest populistycznym nacjonalistą. Za to cała reszta widząc jak bardzo nie są w stanie nic na niego znaleźć przekonuje się tylko do niego. Sam będąc działaczem KORWINa na chwilę obecną jestem nabieram do niego tylko coraz większego szacunku. Przy słabych
  • Odpowiedz
Czy Ty na serio próbujesz mi coś udowodnić jakimiś wpisami z trzema czy czterema plusami lub które stwierdzają, że jakiś koleś był na demonstracji (wielki atak na Petru)? xD Beka. W dodatku zaledwie jeden z tych wpisów ma więcej plusów, niż ten, pod którym teraz piszemy (a i tak na 95% to się zmieni, gdy miną jeszcze te cztery godziny). Ale neuropa tradycyjnie taka ciemiężona mniejszość xD


@Emes91: Czy ty jesteś ślepy?

Strona główna (ostatni 3
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow:

Merytoryczna krytyka to jedno, szkalowanie fejkowymi informacjami, manipulacje i jechanie po emocjach- to drugie. I jest to więcej niż dziwne...

Partia rośnie w sondażach pomimo tego że nic nie robi więc jest odzew drugiej strony. Tak działa polityka

Z programem Nowoczesnej to ty się nie zapoznałeś. Z podliczeniem kosztów obietnic wyborczych różnych partii też pewnie nie. Lewica obyczajowa znaczy liberalizm? Jestem na tak. Poddaństwo UE pominę milczeniem, śmieszą takie słowa w kraju będącym największym
  • Odpowiedz