Wpis z mikrobloga

Wykopowa prawica w formie, czyli dalszy ciąg ośmieszania się xD Od jakiegoś czasu widać na wykopie że frustraci znaleźli sobie nowego wroga- Ryszarda Petru. To antychryst, antypolak, odpowiedzialny za wszystkie porażki walcznej gimboprawicy. Oczywiście trudno sięgnąć po rzeczowe argumenty przeciwko Petru i Nowoczesnej, bo tych zwyczajnie brak. Zostaje więc kłamstwo.
Wczoraj dowiedzieliśmy się że Lepper przewidział Petru i straszył nim już w 2005 r. Oczywiście jest to kłamstwo, na sejmowych stenogramach ani słowa o Petru, nie przeszkadza to jednak prawakom wykopać znalezisko z tym "odkryciem"(obecnie 713 wykopów).
Dzisiaj wczorajsze kłamstwo jest już prawdą. Prawactwo masowo robi memy i udostępnia je gdzie się da. Na pytania o dowody albo dlaczego publikują nieprawdziwe informacje wrzucają na czarną listę i kasują komentarze. Pozdrawiam wielkich patriotów @zgnily i @TheSjz3 tak się prowadzi debatę polityczną, kłamstwem i cenzurą. Chciałbym wierzyć że biorą za to pieniądze, bo być idiotą za darmo to trochę przykre.
#polityka #neuropa #4konserwy
  • 52
@ediz4:

Partia rośnie w sondażach pomimo tego że nic nie robi więc jest odzew drugiej strony. Tak działa polityka


To normalne że rozsądnej, umiarkowanej opozycji rośnie w sondażach przy błędach rządzących. Nienormalna jest kampania nienawiści (tak to można nazwać, wyżej masz screeny) wymierzona w Nowoczesną i Petru. Tak nie działa polityka, tak działa plucie jadem.

Poproszę wyliczenia uwzględniające konieczność zatrudnienia masy urzędników, konieczności brania kredytów nawet jak są środki na inwestycję,
Ale robienie z tego wielkiej dramy to był błąd obozu rządzącego, znowu wrzucili się do szufladki pod tytułem: konserwatywne oszołomy.


@NieBojeSieMinusow: Przecież to nie PIS z tego zrobił dramę

Znowu: nie liczą się fakty tylko to co tobie się wydaje. No niestety, pogódź się z tym że Unia dała nam MNÓSTWO. To praktycznie same plusy. Zgadzanie się na "bzdury" to znowu twoje subiektywne odczucia...


To dostanę te wyliczenia czy to tylko
@rzep: Co z tego, co napisałem, jest nieprawdą, że możesz tak do mnie pisać? Możesz się odnieść do konkretnego zdania?

I co mają udowodnić linki w wykopalisku? Przecież tam są materiały przed selekcją, każdy tam może nawrzucać sobie, co mu się podoba. Mogę tam dodać 20 linków o tym, że użytkownik @Emes91 je gunwo i potem płakać, że mnie atakują.

Główna z kolei mnie nie interesuje, bo rzadko tam wchodzę. Natomiast
Co z tego, co napisałem, jest nieprawdą, że możesz tak do mnie pisać? Możesz się odnieść do konkretnego zdania?


@Emes91: To, że najwyraźniej jesteś ślepy.

W obrazku masz zarówno znaleziska, które dostały paręset wykopów jak i pare screenów mikrobloga z parudzięsięcioma (i jeden powyżej setki) plusami.

A to jest tylko 12h w jeden dzień. Było tego znacznie więcej i ze znacznie większą ilością plusów.

I co mają udowodnić linki w wykopalisku?
To, że najwyraźniej jesteś ślepy.

W obrazku masz zarówno znaleziska, które dostały paręset wykopów jak i pare screenów mikrobloga z parudzięsięcioma (i jeden powyżej setki) plusami.

A to jest tylko 12h w jeden dzień. Było tego znacznie więcej i ze znacznie większą ilością plusów.


@rzep: Widać, że kompletnie nie czytasz nawet, co piszę. Po prostu mnie ignorujesz, a potem jeszcze wyzywasz.

Sorry, na poziomie rynsztoku nie będę rozmawiał.
Widać, że kompletnie nie czytasz nawet, co piszę. Po prostu mnie ignorujesz, a potem jeszcze wyzywasz.


@Emes91: Wmawianie mi, że nie czytam, gdy odpowiadam bezpośrednio na twoje argumenty to trochę dziecinną metoda dyskusji.

Podałem Ci jasne przykłady z ostatnich paru dni ataków na Petru i Nowoczesną - zarówno na głównej, w wykopalisku jak i na mikroblogu. Ty to oczywiście wszystko zbywasz, "bo tak" - "ja głównej nie przeglądam, wykopalisko się nie
@rzep: W którym niby momencie się odniosłeś do czegoś konkretnego, co napisałem, tak jak prosiłem? Przecież wyjaśniłem, czemu Wasze płacze są śmieszne, a Ty to kompletnie olałeś i po prostu powtórzyłeś dokładnie to samo, co napisałeś. I nazywasz to "odpowiadaniem na argumenty". Lel.

EOT.
@Emes91: W każdej mojej wypowiedzi się do tego odniosłem. Przeanalizujmy po kolei:

Czy Ty na serio próbujesz mi coś udowodnić jakimiś wpisami z trzema czy czterema plusami lub które stwierdzają, że jakiś koleś był na demonstracji (wielki atak na Petru)? xD Beka.


Wklejam Ci więc linki do znalezisk z setkami wykopów czy wpisów z parudziesięcioma/setkami plusów. Ba, jeden z nich, ten z kłamstwem, ma już ponad 1000 wykopów.

W dodatku zaledwie