Wpis z mikrobloga

Zainspirował mnie ostatnio wpis użytkownika @adamkpl który wypełnił starą ankietę z początków lat 90 i wysłał ją do Microsoftu z nadzieją, że dostanie jakąś tam starą grę. Zainspirowało mnie to do tego stopnia, że przypomniałem sobie, że do każdego modelu PSX-a dołączana była taka książeczka z ankietami (każda w innym języku i flagą państwa), po wypełnieniu i wysłaniu której można było od Sony dostać płytkę z demami. Ciekawe jakbym wysłał to teraz to czy by mi wysłali to demo albo cokolwiek odpisali? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ankiety te są z 2001 roku, więc mają 14 lat.

Jakbym zrobił o tym wykop to czy wykopalibyście mi to na główną? Zrobiłbym lepsze zdjęcia i opisał to wszystko...
I potrzebowałbym pomocy od was aby zidentyfikować czy adres Sony UK nadal jest aktualny, czy może trzeba by to wysłać na jakiś inny...

#gimbynieznajo #psx #ps1 #playstation1 #retro #staregry #playstation #psone #lata90
A.....o - Zainspirował mnie ostatnio wpis użytkownika @adamkpl który wypełnił starą a...

źródło: comment_9rwKBzUuPLVRPnfkgGk59kG64NDc7PuR.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Axelio: dunno, mm jeszcze sporo kart rejestracyjnych z gier Ubi Softu - z PS2 i Xboxow, może spróbuje jakąś kartkę wysłać. Tych z PSXa szkoda mi wysyłać, bo większość takich kart trzeba wyrywać ze środka instrukcji...
  • Odpowiedz