Wpis z mikrobloga

Juz za 24h "Black Friday". Bedzie okazja przekonac sie ze Amerykanie sa takimi samymi cebulakami jak my ( ͡º ͜ʖ͡º)
Polskie Janusze i Grazyny bija sie o karpia albo buty w Lidlu, Mirki pozbywaja sie swojej godnosci za plastikowe dywaniki, kupon na pizze albo poduszke w ksztalcie kupy... Ja obstawiam ze w tym roku ich amerykanskie odpowiedniki wymienia swoj RiGCz na 55" telewizor za 250$ :D

Bedzie pieknie. Podludzie wstana w czwartek od stolu z indykiem i calymi rodzinami beda stali na zimnie od 12 w nocy (niektorzy rozbija sobie namioty na chodniku przed sklepem) zeby o 5 czy 6 rano ruszyc do ataku. Dziki bieg, kogos tam z lokcia pod zebro, komus podstawic noge i juz jestes przy palecie z tanimi telewizorami. Teraz wystarczy psiknac gazem po oczach tego ktory zlapal to samo pudlo i nie chce puscic i towar juz jest twoj ;)

Piekny dowod na to ze czlowiek jest tylko czlowiekiem a wszyscy jestesmy tacy sami :D

#podrugiejstroniebajora <- Moj wlasny tag o roznych rzeczach zwiazanych z USA

#bekazpodludzi #patologiazewsi #oswiadczenie #blackfriday #cebula
źródło: comment_VCYif2BEZJbc8qrM1OVbf1L3eguBX54K.jpg
  • 43
@Taco_Polaco: Hehe sama prawda, u mnie w mieście otwierali centrum handlowe ostatnio to janusze po 8-10 telewizorów po 1000 każdy brali a baby się żelazkami okładały bo w promocji na 5 dych były :D Mój wujek tam pracuje i tego dnia czuł się ja sędzia bokserski ciągle rozdzielając ludzi :D Ja na jego miejscu bym ich nie żałował tylko zawczasu przygotował popkorn i miejsce z dobrym widokiem ( ͡° ͜
@CzczeSzatana: Ludzie potrafia z siebie zrobic zwierzaka za pare groszy. Nie uwierze ze ci wszyscy emeryci walczacy o karpia w Lidlu robili to z biedy a baby z Radomia nie stac bylo zeby wydac pare zlotych na 2-3 butelki napoju.

Wiekszosci ludzi ten telewizor czy inny sprzet nie jest do szczescia potrzebny. A nawet jak jest to przewaznie ich stac zeby go kupic w normalnej cenie (promocje sa co chwila... fakt
@brukiew: Baba ci wczoraj nie dała, że się tak napinasz? W żadnym wpisie @Taco_Polaco nie zaatakował nikogo tak naprawdę a jedynie w dość żartobliwy sposób opisuje realia w innym kraju - to źle? Sam przekonałem się, że "być" a "poznać" inne kraje czy kultury to zupełnie różne kwestie. Jak ci się nie podoba to dodaj na czarną listę i po sprawie ale nie atakuj kogoś, kto poświęca swój czas na opowiadanie
@brukiew: No stary, splendor po cholerze - plusy na Wykopie. :D Amerykańska dupa? O ile dobrze kojarzę to wyjechał z żoną - Polką. Faktycznie wielkie halo.

Tekstu o 3 cytrynach to już mi się nawet komentować nie chce... Daj go (i mnie przy okazji jak możesz) na czarną listę i spadaj.
@moby04: okazja, tak. Problem w tym, że wiele sprzętu na wyprzedaże "black friday" jest produkowana właśnie z myślą o nich, wiec jakość ustępuje "takiemu samemu" urządzeniu które kupiłbys w inny dzień.
@vexeen: Roznie z tym bywa. Czesc sprzetu typu telewizor 55" za 250$ to faktycznie albo jakies marki "no name" albo cos co moze i ma dlugie tradycje (jak RCA czy Westinghouse) ale teraz to tylko odkupione logo naklejone na jakis chinski wynalazek... I tu jest taka troche loteria, bo czesc tego sprzetu to totalny chlam, a czasami trafiaja sie naprawde porzadne rzeczy tylko z dziwnym logo. Ciezko ocenic przed zakupem bo
@Chlebogryzarka: Panie. Black friday to caly przemysl ;) Podgrzewanie atmosfery zaczyna sie z miesiac wczesniej a pierwsze reklamy pojawiaja sie ze 2 tygodnie przed. Masz wszystko... apki, strony z poradami, analizy i przewidywania co bedzie po ile w tym roku. Strony porownujace promocje itp. itd.

Prawdziwy mysliwy nie idzie w ciemno... Prawdziwy mysliwy rozpoznaje teren ;) Musisz sie najpierw zorientowac gdzie w danym sklepie stoi konkretny model telewizora, konsoli czy odkurzacza
@Taco_Polaco: Rok temu na xboxie były mega promocje na gry. przeważnie od 70 do 85%.. za crysis 1,2,3 dałem łącznie ze 30 złotych. Jutro też się zaczyna szaleństwo. Konto doładowane na xboxie czeka.
Jednak rok temu te promocje trwały chyba do końca stycznia i wcale nie były gorsze.