Wpis z mikrobloga

◢ #unkonowgames ◣ - inspirowane #unknownews
Witam w pierwszym (testowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)) poście #unkonowgames.
Na początku chciałem się przedstawić. Jestem adsz65 - znajdziecie mnie w świecie gier pod tym samym nickiem.
Od siebie dodam, że jestem graczem konsolowym (tym który nie zwraca uwagi na rozdzielczość i ilość fpsów). Byłem w obozie Sony od czasów PSone (Historie prawdziwego PSX kiedyś tu podlinkuje) lecz na tej generacji postawiłem na #xboxone
Nie przedłużając - zaczynajmy!

Szukasz promocji na gry? - portal tworzony przez gracz dla graczy z celem odnalezienia jak najkorzystniejszych okazji do zakupu gier. Cytując jego twórców:

Tropisz sequel swojego ukochanego shootera, chcesz skompletować kolekcję gier niezależnych, szukasz gier tanecznych, nie trać czasu i pieniędzy, dołącz do Łowców!


"Indie Game: The Movie" - to dokumentalny film ukazujący życie i pracę osób tworzących gry wideo. Twórcy, niezależni od wielkich wytwórni, zdani tylko na siebie, opowiadają o motywach swojej pracy i wykorzystywaniu swoich pomysłów w świecie gier niezależnych. Film jest także próbą odpowiedzi na pytanie: "Gdzie znajduje się miejsce autora w świecie gier wideo?".

Wirtualne muzeum gier wideo -tworzone przez naszego sympatyka - @archonik. Nie jest ukończone w 100% lecz poziom wykonania jest mistrzowski!

Wielki Test Wiedzy o Grach - jesteście chętni sprawdzenia swojej wiedzy grach? Sprawdźcie ten interaktywny film.

Zapomniana gra o solidarności - Nigdy niewydana polska gra o "Solidarności" z twarzą naszego śmieszka @lechwalesa

Histroia serii Fallout - z okazji niedawnej premiery #fallout4, przypomnijmy sobie jak to wszystko się zaczęło.

Legendarna gra o Supermenie - Dla poprawy nastroju obejrzyjcie prezentacje gry Superman64 autorstwa NrGeeka ;)

Jeszcze raz Fallout - Dlaczego Fallout 4 jest dobrym FPSem, a niezbyt dobrym RPGiem.

I na koniec do uruchomienia, gra wszystkim dobrze znana - pierwszy Doom

Mam nadzieję, że podoba się taka forma. Czekam na opinie - te pozytywne jak i negatywne. Co zmienić, co dodać, na czym skupić uwagę. Mam nadzieję, że będziecie częścią UnkonowGames i z każdym postem będzie co raz lepiej. A materiału mam bardzo wiele :)
Pozdrawiam!


Na koniec dodam, że tag UNKONOW jest prawidłowy. Nie UNKNOW ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a.....5 - ◢ #unkonowgames ◣ - inspirowane #unknownews
Witam w pierwszym (testowym ( ...

źródło: comment_ash7tZ3sC91MhVZACXbJfU0JExgwlqGE.jpg

Pobierz
  • 62