Wpis z mikrobloga

Taka ciekawostka. Jak kupujecie w komputroniku przez ich stroje internetowa z odbiorem w salonie to oni traktują to jako rezerwacje. Bardzo sprytnie omijają w ten sposób prawo do zwrotu przez 14 dni które przysługuje osoba prywatnym które kupują przez internet. Ja się nadzialem niestety. Co ciekawe pan w salonie kiedy chciałem zrobić zwrot nawet nie oderwał zwrotu od monitora kiedy z nim rozmawiałem o tym. Jego słowa "takie coś to działa tersz tylko jak pan przez allegro kupuje". Nie wiem czy był tak głupi czy głupca robił ze mnie. Tak czy inaczej nie polecam tego sklepu.

#komputronik #komputery #sklepy #opinia
Wirtuoz - Taka ciekawostka. Jak kupujecie w komputroniku przez ich stroje internetowa...

źródło: comment_wU0bWNQ5zDE5LRhijE1gQGvKD73tS57l.jpg

Pobierz
  • 147
@enron: gwarancja to nie rękojmia. Gwarancję możesz mieć d2d, a możesz mieć taką, że obsłużą Cię raz na 3 tygodnie we wtorki między 17:07 a 17:13. Poza tym gwarancja nie gwarantuje mi naprawienia sprzętu w ciągu iluś dni, a rękojmia tak.


Dlatego kupując sprzęt zwracam uwagę na to co kupuję i jak wygląda serwis (po)gwarancyjny.

A zrzut ekranu, który wrzuciłeś - nie mówię o odbiorze w markecie, ale ZAPŁATA KARTĄ ONLINE
enron - > @enron: gwarancja to nie rękojmia. Gwarancję możesz mieć d2d, a możesz mieć...

źródło: comment_AznZulmkbzRJtBu5R1JSjdByGcAr9LnH.jpg

Pobierz
@Wirtuoz: Firma oferuje na stronie przedmioty w promocyjnych cenach aby zwabić klientów, a po zamówieniu zmienia cenę towaru na stronie i informuje mailowo, że anuluje zamówienie: "Byliśmy zmuszeni podjąć decyzję o anulowaniu Państwa zlecenia."