Wpis z mikrobloga

mnie zawsze niesamowicie w-----a, jak parkują obok poczty, która jest przy dworcu PKS. Przejścia jest czasem tyle, co dla mrówki.


@falowlosa: kiedyś idę tamtędy i dupek stanął tak, że naprawdę - jak się skompresowało jak kot, to się przeszło (początek zimy, kurtka obtarta cała o budynek) - na szybie palcem napisane wyzwiska - poszedłem do Europy, wracam za 20 minut - gość dalej stoi, tym razem mandat za szybą :D
  • Odpowiedz
@noekid: rzadko kiedy tam przechodzę, ale może kiedyś... ( ͡° ͜ʖ ͡°) co najlepsze, w Kolbuszowej zadzwoniłam na straż miejską, to mnie poinformowali, że w niedzielę nie pracują xD kazali od razu na policję dzwonić jak zablokują znowu podjazd. W domu się śmieją, że robię za monitoring ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@hakeryk2:
Z podkarpacia najgorsze są chyba SRoki i LAchony... Wieśniaki zawsze zastawiają parking pod kościołem w Boguchwale jak są w PODR jakieś targi czy inne gówna. C--j, że ludzie chcieliby do kościoła pójść, ale co tam, Grażyna, idziemy na 4 godziny, bierz Sebe i Adriana.
  • Odpowiedz
@hakeryk2: pracuje w jednej z rzeszowskich galerii. Co najmniej pare razy na dzien slysze z glosnikow galerii ochrone proszaca o przestawienie samochodu. Nie zgadniesz jakie rejestracje sie powtarzaja najczesciej? Oh tak, masz racje. Najczesciej wywolywane sa rejestracje z RKL noi moze z RZE ale to uzasadnione. Kolbuszowa ma moze z 10k mieszkancow, wiec nie wiem gdzie ty widzisz tych najlepszych kierowcow skoro co drugi komunikat kierowany jest do kierowcow wlasnie
  • Odpowiedz
Serio jesteście w stanie szufladkować ogromną liczbę kierowców na podstawie tego, że <1% z nich zaszedł Wam za skórę? Zawsze mnie bawią takie licytacje "lokalne" - które trzy literki jeżdżą najgorzej.
  • Odpowiedz
za mało miejsc parkingowych jest i teraz jeszcze chcą pobierać opłaty za parkowanie. Grejt dżob Ferenc.


@Jade: Ale Ty wiesz, że strefa płatnego parkowania wymusi rotację pojazdów, przez co w efekcie zwiększy się liczba wolnych miejsc w centrum? Teraz zaparkuje jeden z drugim byle gdzie (bo normalne, legalne miejsca parkingowe są wszystkie pozajmowane), pójdzie w p---u, zostawi auto na parę dni a ludzie przejść nie mogą. Jak będzie strefa, to
  • Odpowiedz
  • 0
Ludzie z Koldupy niestety nie potrafia jezdzic i to jest fakt. Gubia sie jak jest wiecej niz jeden pas, swiatla itd. czyli wiecej rzeczy niz u nich na wichurze.
  • Odpowiedz
@Jade: Boze, od zawsze w tym Rzeszowie tak wielki bol d--y o te obce blachy. Jedyni prawilni mistrzowie jazdy i prawilni obywatele miasta to ludzie z blachami RZ. Reszta to wichury i wracajcie na wies jak wam sie nie podoba. Rzeszow za to taka metropolia. Wowow, ronda na trzy psy, buspasy nie wiadomo co. Inni nie potrafia. Rzeszowianie za to mistrzowie kierownicy i nie parkuja na chodnikach i trawnikach. Beka.
  • Odpowiedz