Wpis z mikrobloga

#!$%@?, #kopyra zabiję cię. Tyle oglądałem filmików w których polecasz IPA, że takie bogate w smaku, że bukiet, że aromat, że #!$%@? wie co. No to w końcu po latach picia Harnasia postanowiłem - co mi tam, wykosztuję się.

Patrzę w sklepie, że akurat promocja, 5 litrów za 59 złotych. Co prawda sama butelka mnie zastanowiła ale myślę sobie NO #!$%@?, TOMASZ KOPYRA Z BLOGU BLOG KOPYRA KOM nie zrobiłby cię w jajo, na pewno będzie pyszne. No więc kupuję, wracam se do domu.

Piątek, okazja idealna żeby przy dobrym napitku i tańcu z gwiazdami zatopić się w nieznanych smakach. Przelewam se do kufla, przygotowuję chipsy do zagryzki, siadam jak do #!$%@? nabożeństwa.

Pierwszy łyk i...

#!$%@?

TEGO NIE DA SIĘ PIĆ

No ale myślę, Tomasz Kopyra Z Blogu Blog Kopyra Kom nie może się mylić, spróbuję jeszcze raz, może zbyt raptownie piłem... No ale próbuję jeszcze raz i nie ma #!$%@?, nie wypiję. To smakuje jak spirytus tylko z dwukrotnie większą ilością alkoholu...

Zostałem z 4,95 litra czegoś czego się nie da pić i sześcioma dychami w plecy.

Dzięki Kopyra!

#ipa #piwowarstwo #targipiwne #gorzkiezale #truestory #kopyr #piwo
Python - #!$%@?, #kopyra zabiję cię. Tyle oglądałem filmików w których polecasz IPA, ...

źródło: comment_RusBre14pCd9K1BGwVnKbI9s8A0XWsZA.jpg

Pobierz
  • 14
@Python: Ostatnio miałem to samo, co prawda to było AIPA więc jeszcze do wypicia ale też już bez przyjemności. Wywaliłem 7,49zł cały czas powtarzając sobie w myślach te wszystkie pozytywne cechy piw rzemieślniczych z górnej fermentacji, których się nasłuchałem od Kopyra i zwyczajnie czuję się oszukany! A po materiale o Francji przebrała się czara IBU i poszedł unsub xD