Wpis z mikrobloga

Mirki, pochwalcie się ile cebulionów (jeśli oczywiście Wam to nie ujmuje, że podajecie to publicznie) wyrabiacie miesięcznie w branży IT, jestem ciekaw jak to realnie wygląda.

Stanowisko: (jak programista to też język)
Typ pracy: (mała firma/średnia firma/korpo/freelancer)
Doświadczenie:
Miasto:
Płaca: (na rękę)

#informatyka #programowanie #it #pracbaza #praca #zarobki #pieniadze #korpo
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@orzelek12: Raczej jest bardzo słaby i poszedł się szkolić tzw inwestycja w przyszłość - wtedy to rozumiem ale to i tak Kraków i taka stawka?

Więcej to ja kiedyś dostałem za roznoszenie ulotek przez 2 dni( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Stanowisko: brygadzista(bardziej kierownik zmiany)/technik utrzymania ruchu/kontrola jakości(wiem, eksploatują mnie)
Typ pracy: mała firma, fabryka
Doświadczenie: 4 lata w firmie
Miasto: Dąbrowa Górnicza
Płaca: na starej stawce 1850-3200 zależnie od godzin, negocjowałem na 2-2,5k podstawy, ale złamałem nogę i jestem w trakcie rekonwalescencji.

@orzelek12:
  • Odpowiedz
@orzelek12:

Stanowisko: Specjalista/konsultant IT: java, js, php, vb, vba, python, perl oraz platforma Lotus Domino, oraz platformy do przechowywania i workflow dokumentów (nie mogę powiedzieć jakie)
Typ pracy: korpo
Doświadczenie: 7 lat
Miasto: Warszawa
Płaca (na rękę): 5500 PLN + co roku trzynastka w równowartości jednej pensji + premie od zysku z danego projektu
  • Odpowiedz
  • 0
@ElCidX: @ElCidX: Firma w ktorej pracuje oferuje uslugi z zakresu:
Internetu swiatlowodowego i bezprzewodowego,
Monitoring
Alarmy
Montaz i ustawianie anten satelitarmych
  • Odpowiedz
  • 0
@latko: to ja podobnie, bo alarmy, ppoż, cctv i powiedzmy że czasami sieci na razie jestem na okres próbny więc minimalna, zobaczymy co dalej. Masz wpis na zabezpieczenie techniczne? U mnie też mała firma tylko nie taka chora jak u Ciebie :-P
  • Odpowiedz
  • 0
Wpis na zabezpieczenie techniczne? Nie wiem o co chodzi :p

Aktualnie mam przeprowadzone badania wysokosciowe oraz uprawnienia SEP do 1kV

Ja bylem pol roku na stazu. Pracowalem rowno ze wszystkimi za 900 zl, potem umowa za minimalna krajowa na 3 a potem 6 miesiecy. Teraz mam do 1 lipca. Podczas podpisywania poprosilem o podwyzke 300zl netto. Dostalem 250. Dali mi tylko dlatego ze odeszlo nagle dwoch chlopakow i powiedzialem ze jak nie
  • Odpowiedz
  • 0
@latko: ja mam próbnego 3 miesiące, akurat atmosferę w pracy mam świetną na prawdę super szef i współpracownicy, zobaczymy jak będzie potem z kasą
  • Odpowiedz
  • 1
@ElCidX: Z czasem na pewno bedzie coraz lepiej :) Pamietaj zeby starac sie byc niezastapionym :D Ja wykorxystalem fakt ze odszedl gosc ktory zajmowal sie swiatlowodami u nas w firmie. Chcialem z nim wszedzie jezdzic na prace zeby sie tego nauczyc. Skoro odszedl zostalem tylko ja ktory ogarnia spawanie swiatlowodow itp ^^ Mysle ze po nowym roku pojde po podwyzke poprosic znowu. Podepre sie tym ze przybylo mi obowiazkow, a
  • Odpowiedz
Stanowisko: DevOps - Python, Bash
Typ pracy: Korpo
Doświadczenie: 1 rok (pierwsza praca)
Miasto: 4 miejsce pod wzgledem ludnosci
Płaca: 4800 netto + co miesiac dodatki
  • Odpowiedz
  • 1
Stanowisko: Helpdesk
Typ pracy: korpo
Doświadczenie: null
Miasto: Katowice
Płaca: 900zł netto podstawa + premie 500zł - 1500zł (niska podstawa z powodu niepełnego wymiaru godzin)
  • Odpowiedz