Aktywne Wpisy

WideOpenShut +23

adam-yxz +5
#krakow #referendum
Piękne będzie zesrańsko w niedzielę tych wszystkich lardorow i innych bo frekwencja na 100% będzie za niska ahahha
I bardzo dobrze! Murem za Panem #miszalski
Piękne będzie zesrańsko w niedzielę tych wszystkich lardorow i innych bo frekwencja na 100% będzie za niska ahahha
I bardzo dobrze! Murem za Panem #miszalski





źródło: comment_TtLkLgTi6gxuK8qZp6I9rw4ZPnUmpPRl.jpg
Pobierzźródło: comment_kPFLNXMDWv0Sbm0FYqGfPIYBE5gySWx1.jpg
Pobierz