Wpis z mikrobloga

Dobra Mirasy - ponad 500h w grze; wszystko mm na mapie dust_2, która trochę mi się znudziła ;) Jaką kolejną mapę wybrać?
#csgo
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Antlion: Dla mnie zajebista mapa: prosta i wyważona. MM picker pozwala unikać masowo ruskich więc jej popularność mi nie przeszkadzała.
  • Odpowiedz
@mlnrz: o w p---e, props. ja nie jestem w stanie grać jednej mapy dwa razy dziennie, a Ty nabiłeś 500h na samym (w dodatku nie za ciekawym) duście. za to powinni medale wręczać czy coś :v
  • Odpowiedz
@march_hare: w 1.6 tylko dd2 i assaulta grałem :)
@staskowsky: heheh jestem typem domatora - jak mi się coś podoba to raczej ciężko ze zmianą
@dragonhair: cośtam łyknąłem inne mapy na DM; uproszczony mnie po jednym razie zraził;

Ciekaw jestem po prostu jaką kolejną, dobrą, z wysoką grywalnością mapkę pograć. Widziałem raz jak virtusi grali na trainie i mi się nawet spodobało. Natomiast przed meczem obczaje
  • Odpowiedz
@starskaj: właśnie zwróciłem na ten aspekt uwagę podczas oglądania jakiś streamów - na innych mapkach jest dużo miejsc, których w jednym momencie nie możesz sprawdzić i jeżeli przeciwnik tam będzie to po prostu masz pecha. Konstrukcja dd2 jest na tyle prosta, że przy opanowaniu przestrzeni szanse są bardzie wyrównane.
  • Odpowiedz
@zeek: nigdy nie grałem w batelfildy więc nie wskażę różnic; nie mniej wielu mi mówiło, że w cs:go jest większy nacisk na skill a mniejszy na fun, natomiast w bf jest na odwrót ;)

Ja gram w cs'a jeszcze od wczesnych wersji przed 1.6 (nie pamiętam jakich dokładnie - szczylem byłem i grałem w kafejkach) więc moje spojrzenie jest subiektywne. Spróbuj, może Ci podejdzie.
  • Odpowiedz
@zeek: zależy czego chcesz od gry. To cs to nie bf/cod. Masz recolia i ustalone szybsze cele. Tak jak wyżej. Jest to gra (przynajmniej w przypadku 1.6) nastawiona trochę bardziej na skilla
  • Odpowiedz