Wpis z mikrobloga

Aż mi się przypomniało jak śmigałem chochlikiem po lochu w DK :))


@Szafirion: faktycznie, teraz sobie przypomniałem że wyglądało prawie identycznie, było tylko trochę mniej detali :)
może coraz lepsza grafika powoduje ze używamy coraz mniej wyobraźni, bo wszystko jest podane na tacy?


@Kopytko1: Na pewno, ale u mnie to nie działa przy grafice 3d. Brzydka i niewyraźna po prostu taka dla mnie pozostaje. Umowna, uproszczona grafika 2d już jest dla mnie zrozumiała i może być atrakcyjna.
Przedstawiciele ruchu realizmu (w malarstwie) też śmiali się z kubizmu Pabla Picassa - zarzucając mu infantylność, prostotę, itd


@rezoner: ale w obniżeniu rozdzielczości nie ma prostoty, tylko obniżenie jakości obrazu.
@gupilogin: Pozostawia większe pole dla domysłów. Dla mnie to jest pewien styl - kiedyś oczywiście wymuszony ograniczeniami sprzętowymi. Nie stawiam go natomiast ponad high-endowe osiągnięcia w 3D. Niemniej czasami nie warto się spuszczać nad rozdzielczością co pokazuje sukces takich produkcji jak Hotline Miami, czy Broforce.
@Hamza: Jeżeli chodzi ci o Brazylijską walutę to w tej chwili jest warta tyle samo co Polska więc jeżeli chcesz podkreślić, że nie warte pół cebuli to używaj pesos czy czegoś :)
Niemniej czasami nie warto się spuszczać nad rozdzielczością co pokazuje sukces takich produkcji jak Hotline Miami, czy Broforce.


@rezoner: oczywiście, ale moim zdaniem nie tędy droga. Samo obniżenie rozdziałki to żaden styl.