Wpis z mikrobloga

Serdecznie pozdrawiam złodziei którzy dzisiaj spladrowali mój dom. Jesteście #!$%@? debilami. #!$%@? dom na kawałki i nie ukraść pieniędzy które leżały na wyciagniecie ręki. Czekam na technikow policyjnych z uśmiechem na ustach. Wszystko wskazuje na to, że zrobiliscie z siebie debili za 2000zl.

#kradno #zlodzieje #policja
Pobierz dzerald - Serdecznie pozdrawiam złodziei którzy dzisiaj spladrowali mój dom. Jesteści...
źródło: comment_YEtuNsjVzlLR1NLCUoi80JukKSIgva3W.jpg
  • 67
@dzerald: Tylko uważaj jak kiedyś wrócą i zastaną cię w domu musisz zwrócić im uwagę:

Przepraszam panowie złodziejowie ale bardzo nie ładnie tak kraść innym.


Po czym odsunąć się, zadzwonić na policję i za 40 min jak się zjawią tłumaczyć że to nie ty sam się okradłeś i że nie pobiłeś żadnego złodzieja, wtedy może cię puszczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@balatka: no jestem i mieszkanie dziś całe, sąsiedzi w bloku zaalarmowani. Żaden złodziej teraz nie umknie przed czujnym okiem sąsiadki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( w sensie miejmy nadzieje) i kamerą która została zamontowana na klatce schodowej. Dostałam propozycję od #niebieskipasek że mi kupi pistolet hukowo- gazowy. Ponadto teraz siedzi i rozbudowuje Arduino (sterujący światłem) o system alarmowy.
@Melisandre: ubezpieczenie rocznie kosztuje jakieś ~300zł, nawet gdyby wynieśli mi całą elektronikę i agd jakie mam to jeszcze by kasy z odszkodowania zostało. Także ubezpieczać się mireczki i spać spokojnie.