Wpis z mikrobloga

Mirki mój #rozowypasek mnie coraz bardziej dobija i pokazuje swoją #logikarozowychpaskow ... Życie kawalera nie było takie złe, ale ja głupi dopiero ogarniam się po szkodzie. Bez przerwy ma o coś pretensje i fochy. 14 listopada bierzemy ślub cywilny i uparła się wczoraj, żebym pojechał z nią dzisiaj zobaczyć sukienki. Obudziłem się zmarznięty i z potężnym bólem głowy, dosłownie ledwo żywy (teraz się okazało, że mam 38,6'C gorączki). Poszedłem zrobić do kuchni herbatkę w której siedział mój różowy i mówię, że coś mi zimno i głowa mi jakoś ćmi, a ona już opętanie i foch, że kłamię bo nie chcę z nią jeździć po mieście i chodzić po sklepach. Mówię jej, że pojadę jak obiecałem, ale ona dalej swoje "to nie jedź! sama pojadę!". No i wyszło, że jednak pojechała sama wielce obrażona.

Najlepsze jest to, że codziennie od niej słyszę, że boli ją głowa, nawet jak tydzień wcześniej ugadaliśmy się ze wspólnymi znajomymi na wyjście. A nie lepiej jest jak ona idzie spać o 21:00, a ja chcę obejrzeć jakiś film... nie daj boże, żebym kliknął, żeby przewinąć do tyłu bo nie usłyszałem przez jej chrapanie, bo zaraz krzyk "co ty jeszcze robisz! idź spać, a nie siedzisz po nocach!". Już powoli czuję się jak w więzieniu. Nawet boję się wstać z łóżka, aby oddać mocz bo może się obudzić i mieć pretensje. A jak idę do innego pokoju to obrażona bo nie chcę z nią iść spać. #!$%@? można dostać... Całe szczęście wyjeżdżam dwa dni po ślubie do pracy na #emigracja i trochę odpocznę.

Mirki darujcie sobie we wczesnym wieku jakieś poważne związki, bo nie można się rozwijać i następuje monotonna #wegetacja.

A ja czekam na różowego, a co za tym idzie fochy i pretensje! POZDRAWIAM!
  • 235
  • Odpowiedz
@siwylol25: Nie rozumiem po co sie zenisz w takim razie, jak ona #!$%@? takie manewry. Rzucaj ja w cholere i miej swiety spokoj. Znajdziesz lepsza, a nie bedziesz do konca zycie sie meczyl.

  • Odpowiedz
@siwylol25: Gościu, #!$%@? póki jeszcze ślubu nie masz. Serio Ci mówię, to będzie tragedia jak już przed ślubem takie rzeczy odwala. Masz być szczęśliwy a nie #!$%@? dostawać, a jak będzie po ślubie to albo się rozwiedziesz i stracisz pół majątku albo się kiedyś powiesisz. Uciekaj!
  • Odpowiedz