Wpis z mikrobloga

Mirki, moja własna #logikarozowychpaskow mnie dziś kompletnie dobiła i pozbawiła wszelkich złudzeń.
Zakupiłam niedawno tablice suchościeralne do mojej nowej szkoły językowej. Tablice przyszły, wszystko spoko, ale okazało się, że bardzo ciężko zmazuje się pisaki dołączone do tablic. Kupiłam lepsze pisaki i gąbkę, to samo. Napisałam więc maila do sprzedawcy. Po godzinie telefon:
- dzień dobry, to firma XXX, w sprawie tablic. Zdarzają nam się podobne wiadomości od osób, które


Do tablic nie było dołączonej instrukcji, więc mądra #blondynka oczywiście o tym nie pomyślała.
kurczę, pszypał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 68
  • Odpowiedz
@portugalka:
W firmie mieliśmy dokładnie tę samą sytuację :) Po prostu jak jest nowa tablica to za cholerę nie widać tej folii, a w "instrukcji obsługi" nic takiego nie było. Jorgnęliśmy się dopiero wtedy gdy w jednym rogu folia zaczęła odstawać :)
  • Odpowiedz
@Stefanescu: Pisaki się wypisują szybko, trzeba je regenerować, tablica się brudzi po jakimś czasie a z punktu widzenie osoby siedzącej w ławce czasami gówno widać na niej. Nic nie daje lepszego obrazu niż normalna zielona/czarna tablica i kreda.
  • Odpowiedz
@portugalka: Nie przejmuj się. Była kiedyś na wykopie historia faceta, który odkleił z ekranu telewizora coś co wyglądało na folię ochronną, a później okazało się że to filtr umożliwiający oglądanie filmów trójwymiarowych.
Nie odkleisz - źle,
odkleisz - też nie dobrze.
  • Odpowiedz
@portugalka: Nie masz powodu do wstydu, ja dopiero po pół roku zauwazylem, ze na telewizorze ktory kupilem jest folia ochronna, ale skubana była wycięta tak idealnie, ze zauważyłem ją zupelnie przypadkiem gdy przecierając ekran z odciskow palcow, szmatka zatrzymała się na rogu i lekko zadarła krawędź folii


@kokomo: ale słyszałeś o tym, że telewizory którejś z firm miały folię chyba polaryzującą, czy jakoś tam działającą, że jak zdarłeś
  • Odpowiedz
@portugalka: Zrobiłem dzisiaj to samo.... kapnąłem się bo dał mi do myślenia fakt, że po namoczeniu gąbki pisaki ładnie schodziły natomiast na fakturze miałem napisane: "tablica suchościeralna" :D
  • Odpowiedz