Wpis z mikrobloga

A czy wiecie, że dokładnie za dwa miesiące Wykop będzie obchodził swoje 10 urodziny? Bez Was Kochani to nie byłoby możliwe! Dziękujemy, że jesteście z nami! ()


Dobrego dnia, Wykopowicze!

#wykop #dziendobry #10latwykopu
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tylko gdy ktoś zasłużył. Nigdy nie banujemy sami z siebie. Ban zawsze jest odpowiedzią na zgłoszenia społeczności - jeżeli zgłoszenia są słuszne, a ktoś rzeczywiście przesadził w swej aktywności, wtedy pojawia się ban. Zdarza nam się też odbanowywać ;-)


@wykop: Który punkt regulaminu narusza pasta o serwerowni? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@blubi_su: Na szczęście mamy #czarnolisto - wystarczy poblokować odpowiednie tagi i
  • Odpowiedz
@kw401: mam na czarnej politykę od lat, do tego mnóstwo innych tagów jak islam itd. Ale nie czujesz że to nie o to chodzi? Trzeba się mocno starać by odsiać g---o od ciekawych treści. A to nie miał być serwis polityczny będący tubą propagandową dla partii których nie stać na kampanię i blogasków oszołomów które obecnie utrzymują się jedynie że spamowania tutaj.
Multikonta, skrypty wykopujące i grupki wzajemnej adoracji. No
  • Odpowiedz
Ale nie czujesz że to nie o to chodzi?


@blubi_su: Możliwe - konto mam niecałe 2 lata, wcześniej zaglądałem tu przez jakieś pół roku, ale już wtedy Wykop był tym, czym jest dzisiaj.

Trzeba się mocno starać by odsiać g---o od ciekawych
  • Odpowiedz
Wiecie. Dokładnie 9 lat i 9 miesięcy temu założyłem sobie tutaj konto. Osobiście byłem przeszczęśliwy, że ktoś postanowił przenieść Digg.com na nasze podwórko. Początki były kapitalne, praktycznie każdy odnośnik na głównej był mistrzostwem świata. Trochę to wszystko poszło w inną stronę niż pierwotnie twórcy zakładali, ale może dzięki temu wykop jeszcze żyje (i chyba się utrzymuje).


@marusz: Wow, dawno się nie zgodziłem tak bardzo z czyimś komentarzem. 9 lat i
  • Odpowiedz