Wpis z mikrobloga

@Ripper_roo: najczęściej 30-40zł, za 50zł jeszcze nie widziałem, ale słyszałem że są takie rejony. Sztuka wystarcza mniej więcej na 2 skręty z domieszką tytoniu w postaci bodajże 1 fajki na grama, ale ilością tytoniu można manipulować. Zależy czy wolisz się od razu się zbakać, czy raczej na spokojnie na dłużej, ale w pierwszym wypadku warto się zainteresować bongiem albo wiaderkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ripper_roo: Najmocniejszy sposób palenia zioła, każdego zegnie :D Polega to na tym, że jest wiadro (lub duży baniak) z wodą i w nim górna część obciętej do ~połowy butelki. W zakrętkę można wbić lufkę albo całość wymienić na folię aluminiową z dziurkami i w tamto miejsce leci materiał. Wtedy po odpaleniu, przez ciśnienie, fizykę i inne szmery bajery w butelce zacznie się zbierać dym, który po odkręceniu zakrętki można ładnie ściągnąć.
@odyn88: W okolicach Katowic raczej lata po 30zł, czasami zdarza sie 40zł. Zależy na kogo się trafi, raz można wyhaczyć ważoną sztukę po 30zł, a raz za 40zł ktoś da 0.7. Po 50-70zł się zdarza, ale to odmiany pokroju Lemon Haze itp. choć rzadko jest na to opcja. Jeszcze nie widziałem, żeby tutaj ktoś latał zwykłą bakę za więcej niż 40zł.