Wpis z mikrobloga

@KrupnikPL: U nas raczej prędko tak pięknie nie będzie w tej krainie januszem i cebulą płynącej. Ja specjalnie często nie bakam, więc mnie ta cena nie boli, a jak już przychodzi do imprezy to jednogłośnie wolimy kupić MJ choćby i nawet po 40zł, niż połowę następnego dnia chodzić na kacu.
  • Odpowiedz
@Andrew9219: Na to wpływa jeszcze masa innych czynników..
Pomijając samą genetykę.
masz
1. Czas ścięcia..
gdzie to kiedy zetniesz wpływa na smak i działanie.

Jeżeli zetniesz za wcześnie to mj będzie zawierała dużą ilość THC a małą ilość CBD, co znaczy że będzie mocno działała na umysł a mało na ciało. W miarę dojrzewania stosunek THC do CBD się zmienia.. mniej thc więcej cbd.
Więc im później tym mniejsza faza a
  • Odpowiedz
@Andrew9219: Gówno wiesz o trawie. Co to znaczy "dobry gram"? Ja zawsze myślałem że gram to gram? 10-12 luf? Człowieku co tu #!$%@?? Gram to maks 6-8 szkieł. Kup sobie wagę to zobaczysz i się zdziwisz jak to mało. Po trzecie diler nie sprzedaje gramów tylko sztuki a sztuka to tak mniej więcej 0.7 grama które mas zna 5 lufek i nic więcej.
  • Odpowiedz
@Andrew9219: Bzdura, gram to gram nie ma lepszych i gorszych gramów, w zależności od rodzaju palenie, w sensie jego zbicia, konsystencji topów... starcza na 6-8 lufek i nic więcej.
  • Odpowiedz