Wpis z mikrobloga

każdy bał sie coś źle odezwać bo prześwietlali rodziny kilka pokoleń wstecz, czytali meile, sprawdzali znajomych... za żadnych rządów tak nie było...


@siodemkaxx: xD
pierwszy lepszy link z google dotyczący podsłuchów
http://www.chip.pl/news/bezpieczenstwo/technologie-bezpieczenstwa/2015/03/nasze-sluzby-#!$%@?-kogo-popadnie-2-miliony-podsluchow-w-2014-roku
i nie, nie jestem za pisem
@thekrepa: matko, co za fanatyk. Z tego co widziałem w internecie, to teraz będzie wychodził najgorszy elektorat PO i anty-PiSu z piwnic i tylko siał nienawiść na forach. Ja to zachodzę w głowę, że PiS można masakrować na dziesiątki tysięcy merytorycznych sposobów, ale niektóre głąby i tak wolą głosić spiski, kościelną cenzurę i atakować personalnie Kaczyńskiego. Po co, nie wiem, tak chyba jest po prostu szybciej i łatwiej.
xddd, mam znajomą która pracuje w kancelarii obecnie premiera, nie jest partyjna bo pracuje w różnych kancelariach ministrów, premierów itp. od kilkunastu lat i mówi że abw cbś itp to było za kaczynskiego, każdy bał sie coś źle odezwać bo prześwietlali rodziny kilka pokoleń wstecz, czytali meile, sprawdzali znajomych... za żadnych rządów tak nie było...


@siodemkaxx: Każdy? Chyba każdy urzędnik. Akurat terror w stosunku do wyrodnych pracowników służb publicznych jest tym,