Wpis z mikrobloga

Zapisałbym się na krav magę, bo u mnie w mieście w listopadzie ma powstać sekcja. Sęk w tym, że za rok chyba będę stąd wyjeżdżał (nie wiem jeszcze na 100%, wszystko się może zmienić) i stąd pytanie do mirków uprawiających tę sztukę walki - czy w rok treningów da się ogarnąć jakieś tam podstawy na tyle, żeby móc zastosować to, czego się nauczyło, w samoobronie?
#kravmaga #sztukiwalki
  • 6
@Mszczuj_ze_Skrzynna: Oprócz mnie byłby jeszcze kumpel, myślałem żeby w wolnym czasie, poza treningami też trenować - jakieś sparringi czy cuś.

Bylebyś nie kozaczył, tylko pamiętał o podstawowej zasadzie kravki - unikać walki ;)


@Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain: Spokojna głowa, nie należę do takich. O taką odpowiedź mi chodziło, dzięki.
P.S. A dlaczego nie jesteś zwolennikiem krav magi?
@Xagog: Bo widziałem w życiu te #!$%@? szkoły - machanie ciosów w powietrze i odgrywanie scenariuszy w zwolnionym tempie. To nie przejdzie.
Ale są też dobre szkoły - znam jedną szkołę kravki, gdzie gość nie bierze nowicjuszy - żeby u niego trenować, musisz mieć minimum rok, dwa lata doświadczenia w jakiś sztukach walki.
A ja poszedłem w stronę sportów walki- muay thai, boks i tak mi jakoś już zostało ( ͡