Wpis z mikrobloga

@przemyslany_nick: czekaj, czekaj. kurier chce po pracy odpocząć, więc nie sprawdza przed pracą czy przez jakieś wydarzenie nie utknie w korku i nie straci przez to kilka godzin odpoczynku? i ich praca polega na bezpiecznym i PUNKTUALNYM dowiezieniu paczki. jeśli tego nie potrafi zrobić to niech zmieni prace. jeszcze można zrozumieć opóźnienie spowodowane jakimś losowym zdarzaniem, ale nie tak wielką imprezą.

@wojtek_bez_portek: to może zacznij czytać i oglądać :) ach...zapomniałem,
@przemyslany_nick: typowe mydlenie tematu. nikt nie ma bólu dupy do dostawców i kurierów, tylko o januszów w pasatach i matizach, którzy codziennie jadą 2 km do "roboty" bo nie będą się "z biedotą" w tramwaju ściskać.

Ruch takich samochdów powinien być w całości wyłącozny z miasta.
@wojtek_bez_portek: no oglądam xD i przy okazji mówię trzema językami, przez całe studia miałem stypendium naukowe, moja publikacja na UJ jest prawie gotowa i w odróżnieniu od ciebie nie pracuję w fabryce azbestu za1600zł netto i nie mam bólu dupy o ludzi, którzy o siebie dbają xD
@Im_from_alaska: publikacja czyli co, praca licencjacka, a może już magisterka? Gratuluję, poważna praca naukowa! Pewnie z socjologii albo filozofii? To jeszcze frytki do tego, studenckie bydło XD jeśli bieganie dla atencji nazywasz dbaniem o siebie to tylko potwierdza te śmieszne guwnostudia z socjologii albo etnografii i nawet mi Ciebie nie żal.
@durielek: no, obwodnicy tak z miejsca im by nie postawili. Naprawdę nie dało się tego zorganizować tak, żeby potencjalny przejezdny nie musiał kisić się w korku? No tak na chłodną logikę - zawsze sprawdzasz portale regionalne każdego miasta, przez które możesz przejeżdżać?
@przemyslany_nick: po to, żeby mogli korzystać z nich mieszkańcy.

I jeden czy dwa maratony w roku to zdecydowanie uczciwe podejście do tematu - przez cały rok korzystają z miasta samochodziarze, dwa razy w roku biegacze.

Ja kilka razy w tygodniu stoję w tramwaju bo jakiś "przejezdny" idiota zobaczył pierwszy raz w życiu rondo z 4 pasami i za #!$%@? nie wie, jak na nim jeździć i spowodował kolizję.