Wpis z mikrobloga

więc takie wydarzenia jak maraton (o którym wiadomo dużo wcześniej!) nie powinien stanowić dla nich problemu. a jeśli stanowi, to znaczy, że są niekompetentni.


@Im_from_alaska: Nie masz raczej dużego pojęcia o kompetencjach dostawców. Wbrew pozorom, kierowcy, którzy mają do objechania kawał Polski, nie sprawdzają wydarzeń w każdym z miast, przez które przejeżdżają, bo jest tego dużo, bo nie na tym polega ich praca, a na bezpiecznym dowiezieniu towaru z punktu A
@doenutt: Sam czasem biegam, a biegozjebusem blokujacym pół miasta dla szpanu nie jestem. Moja żona i dziecko także.

@Im_from_alaska: man w dupie wasze komunikaty. Telewizji nie oglądam, gazet nie czytam i chce po prostu dojechać do pracy a wy stawiacie mnie przed ultimatum "biegniemy i #!$%@? a ty w aucie stój". Dlatego jesteście i zawsze będziecie dla mnie #!$%@?.
@wojtek_bez_portek: ale Ci ludzie nie biegają dla szpanu, biegają żeby pobić swoje życiówki, słabości. Część debili jest, że wszystko wrzucą do internetu, nawet jak biegną po bułki. Ale to nie tylko dotyczy biegaczy, a każdej osoby, która ma jakąś pasję.