Wpis z mikrobloga

Polska - taka nowoczesna, taka postępowa, taka otwarta, taka pozbawiona homofobii i innych uprzedzeń.

Sondaż TNS: Kogo nie chciałbyś mieć za sąsiada?

uchodźców - 45 proc.,

homoseksualistów - 41 proc.,

cudzoziemskich robotników - 27 proc.,

ateistów - 25 proc.,

wyznających inną religię - 22 proc.,

ludzi odmiennej rasy - 20 proc.,

ludzi o przeciwnych poglądach politycznych - 17 proc.,

rodziny z dzieckiem poczętym z in vitro - 13 proc.


Bonus:

Straszenie uchodźcami - że zabiorą pracę, przywiozą terroryzm i choroby - najsilniej działa na najmłodszych (do 29. roku życia), z podstawowym wykształceniem, mieszkańców wsi.


#bekazprawakow #prawackalogika #neuropa #4konserwy #homoseksualizm #lgbt #ateizm #polityka
Pobierz alkan - Polska - taka nowoczesna, taka postępowa, taka otwarta, taka pozbawiona homof...
źródło: comment_lUdUaWimRjRu9c5VMJIIjtoz7LHLkoZP.jpg
  • 144
@alkan: typy w Wyborczej wymyślają kretyńskie pytania to otrzymują kretyńskie odpowiedzi. Brakuje mi na tej liście Rycerzy Jedi, zmutowanych jeży i mrówkojadów. Aż dziw że nie spytali o Żydów i masonów.

Należałoby zapytać: czy chcesz mieć za sąsiada kogoś, kto co noc urządza imprezy albo odwala imbę po alkoholu. Obecnie ludzie nie wiedzą, kto jest ich sąsiadem, a nawet więcej - g. to ich obchodzi.
czy chcesz mieć za sąsiada kogoś, kto co noc urządza imprezy albo odwala imbę po alkoholu


@marekrz: Tylko że odpowiedź na te pytania jest raz, że oczywista, a dwa, że uzasadniona. Natomiast niechęć do homoseksualistów, ateistów czy - creme de la creme - dzieci z in vitro jest całkowicie irracjonalna i niczym nie poparta.
@alkan:

Natomiast niechęć do homoseksualistów, ateistów czy - creme de la creme - dzieci z in vitro jest całkowicie irracjonalna i niczym nie poparta.


e tam, ludzie odpowiadali byle co na odczepnego, żeby ankieterzy już im dali spokój i przestali ich nagabywać.
@alkan: Ja to bym nie chciał ani uchodźcy ani lewaka za sąsiada, gejów mogę mieć byle się nie pizgali na ulicach. (Nie lubię też jak się normalni ludzie pizgają)