Wpis z mikrobloga

Polska - taka nowoczesna, taka postępowa, taka otwarta, taka pozbawiona homofobii i innych uprzedzeń.

Sondaż TNS: Kogo nie chciałbyś mieć za sąsiada?

uchodźców - 45 proc.,

homoseksualistów - 41 proc.,

cudzoziemskich robotników - 27 proc.,

ateistów - 25 proc.,

wyznających inną religię - 22 proc.,

ludzi odmiennej rasy - 20 proc.,

ludzi o przeciwnych poglądach politycznych - 17 proc.,

rodziny z dzieckiem poczętym z in vitro - 13 proc.


Bonus:

Straszenie uchodźcami - że zabiorą pracę, przywiozą terroryzm i choroby - najsilniej działa na najmłodszych (do 29. roku życia), z podstawowym wykształceniem, mieszkańców wsi.


#bekazprawakow #prawackalogika #neuropa #4konserwy #homoseksualizm #lgbt #ateizm #polityka
alkan - Polska - taka nowoczesna, taka postępowa, taka otwarta, taka pozbawiona homof...

źródło: comment_lUdUaWimRjRu9c5VMJIIjtoz7LHLkoZP.jpg

Pobierz
  • 144
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alkan: dziwisz się? Ludzie czują się słabi, boją się, bo nie mają kontroli nad swoim krajem, nie czują się potrzebni na rynku pracy, boją się chorować bo przeraża ich stan służby zdrowia. Mają niską samoocenę, nie potrafią rozmawiać, są cholernie nieasertywni i o tym wiedzą i wiedzą jakie są tego konsekwencje.
No to nie dziwne, że boją się zmian, imigrantów, cudzoziemców, którzy mogliby narzucić im swój światopogląd i odebrać im
  • Odpowiedz
@alkan: o k---a xd przeciez ten sondaz to straszna manipulacja

Pokazanie ze PO jest ok, a PiS jest be.

Czm ujeto akurat ZLew i Kukiza skoro maja podbne poparcie jak Nowoczesna i Korwin?

A ten bonus r---------a: tylko idioci boja sie imigrantow, nie bojcie sie imgrantow, glosujcie na tych co nie boja sie imigrantow ( ͡° ͜ʖ ͡°) GW w formie
  • Odpowiedz
@ProGruntowy: Homoseksualiści i dzieci z in vitro odbiorą komuś tożsamość? :)

Zresztą: po pierwsze, trzeba zdiagnozować problem, żeby móc coś zmienić. Mnie np. wyniki tego badania szczerze zdziwiły. Wiadomo, że polskie społeczeństwo nie słynie z empatii, ale te dane przerażają. Po drugie, pomyśl o tym inaczej: nie tyle kpię z jakichś ludzi, co innych bronię przed nietolerancją i poniżaniem. Możesz się nie zgadzać z moimi poglądami, ale ja sumienie mam
  • Odpowiedz
przeciez ten sondaz to straszna manipulacja Pokazanie ze PO jest ok, a PiS jest be.


@ryderowy: A może to po prostu fakt? Wyniki mówią same za siebie. Poza tym sondaż mówi o poglądach elektoratu, a nie samych partii.

A ten bonus r---------a: tylko idioci boja sie imigrantow


@ryderowy: Znowu - ja skopiowałem tylko fakty wynikające z badania statystycznego. Taką interpretację podałeś Ty. :) Wkleiłem ten fragment, bo
  • Odpowiedz
@alkan:

Bardzo dobrze że ludzie chcą się segregować. Nie ma nic gorszego niż wymuszanie braku segregacji. Nawet największe libtardy/lewactwo na zachodzie przenosi się do dzielnic "white only" kiedy murzyństwo zaczyna się panoszyć w dzielnicy.
  • Odpowiedz
Homoseksualiści i dzieci z in vitro odbiorą komuś tożsamość? :)


@alkan: Mówiłem o różnicach światopoglądów. invitro i homo to elementy, światopoglądu sprzecznego z tradycją katolicką

Po drugie, pomyśl o tym inaczej: nie tyle kpię z jakichś ludzi, co innych bronię przed nietolerancją i poniżaniem.

Nikomu nie pomogłeś, nikogo nie obroniłeś, a to była kpina: " taka nowoczesna, taka postępowa, taka otwarta, taka pozbawiona homofobii i
  • Odpowiedz
Straszenie uchodźcami - że zabiorą pracę


@alkan: Bwahaha :)
Ludzie nie chcą mieć uchodźców na socjalu za sąsiadów, bo to jest czysta patologia. Tak samo jak nikt nie chce mieć za sąsiada rdzennie polskiej patologicznej rodzinki siedzącej na socjalu.
  • Odpowiedz
@alkan: bardzo prawilne wyniki, szanuję.

Reakcje Niemców i Austriaków na przybywających uchodźców mówią coś innego. :)


@alkan: mówisz o reakcjach tych mieszkańców Austrii, którzy zapewnili 30% poparcia antyimigranckiej partii czy może o tych mieszkańcach Niemiec, którzy przestają (według sondaży) popierać Merkel? :)
  • Odpowiedz