Wpis z mikrobloga

sporo


@nieumiemtanczyc: czyli nie masz przeciwko temu, żeby płacic więcej?

dostałeś, tylko je fanatycznie odrzucasz


@nieumiemtanczyc: nie odrzucam, tylko pytam - czemu 30%, a nie 80% - 0 konkretów, tylko bredzenie o sprawiedliwości.
Pytalem czemu nie ustalic jednej stałej pensji dla wszystkich, żeby było uczciwie - 0 odpowiedzi
Pytalem czemu ktoś ma miec 2 samochody jak inni nie mają wcale - 0 odpowiedzi - a to bardzo nieuczciwe.
nie odrzucam, tylko pytam - czemu 30%, a nie 80% - 0 konkretów, tylko bredzenie o sprawiedliwości.

Pytalem czemu nie ustalic jednej stałej pensji dla wszystkich, żeby było uczciwie - 0 odpowiedzi

Pytalem czemu ktoś ma miec 2 samochody jak inni nie mają wcale - 0 odpowiedzi - a to bardzo nieuczciwe.


@edgar_k: na wszystko odpowiedziałem w dyskusji, słowa sprawiedliwość nawet nie użyłem. Z jakiegoś powodu czytając tekst sam sobie dodajesz
słowa sprawiedliwość nawet nie użyłem


@nieumiemtanczyc: ok, czyli stwierdzenie co jest "bardziej krzywdzące" wcale nie odnosi sie do sprawiedliwosci, tak?

Przeczytaj uwaznie całą dyskusję bo najwyraźniej zrobiłeś to po łebkach


@nieumiemtanczyc: staram sie niezmiernie i nadal nie znajduje odpowiedzi na proste pytania - poza bredzeniem, ze sytuacja ma byc podobna, bo w sumie niewiadomo dlaczego. I że biedni sa biedni, i to wina bogatych...
dostajesz takie same usługi publiczne jak Ci co płacą dużo niższe podatki od Ciebie. Brzmi słabo, ale działa


@nieumiemtanczyc:

Ilu znasz bogatych ludzi, którzy chodzą do publicznych lekarzy, a swoje dzieci posyłają do publicznych szkól? Bogaci nie powinni się dokładać więcej, sam fakt, ze dokładają się i tak pare razy więcej niż grażyna na kasie za korzystanie z dróg i służb mundurowych jest już wystarczający. To są moje pieniądze, i jak