Wpis z mikrobloga

Dzisiaj do szkoły przyjechali jacyś ważni ludzie z ministerstwa i mieliśmy zorganizowane zajęcia o tym, że imigranci są fajni, nie wolno się ich bać i trzeba się cieszyć, że przyjeżdżają. Oprócz pogadanek musieliśmy przeprowadzić niby rozmowę kwalifikacyjną, czyli ja byłam szefową i miałam zatrudniać imigranta. Imigranta odgrywała moja koleżanka.
Zapytałam czy zna język polski - powiedziała, że tak ale jak zapytałam gdzie w Syrii nauczyła się polskiego to przyznała, że nie zna.
Zapytałam jakie szkoły skończyła to powiedziała, że żadnych xD
Powiedziałam że eee w takim razie nie mam dla niej pracy i może się zarejestrować w urzędzie bezrobotnych.

Ważny pan z ministerstwa wyszedł, dyrektorka za nim, potem widziałam ją jak latała czerwona i wściekła. Jutro boję się iść do szkoły

#imigranci #truestory #coolstory #gimbaza
  • 113
  • Odpowiedz
@xOlcia: imigranci są fajni i trzeba się z nich cieszyć, to prawda, szczególnie w naszym starzejącym się społeczeństwie. Brakuje kilka milionów siły roboczej, żeby system ubezpieczeń nie padł w #!$%@?.

Tylko, że to co się do nas #!$%@? to nie są imigranci, a bydło sępów bez chęci do jakiejkolwiek pracy, nauki czy asymilacji z gospodarzami. Ponadto, pośród nich są skrajni islamiści, a wśród tych występują fanatycy-terroryści religijni, jadący tu jedynie w celu pobicia rekordu w tamtejszej odmianie Bombermana.

Problem jest o tyle duży, że 80-90% tych najeźdźców są muzułmanami. Statystycznie wśród nich jakiś 10% to fundamentaliści, a przynajmniej co dziesiąty z nich będzie skrajnym fanatykiem zabijającym niewiernych tak jak nakazano wg niego w
  • Odpowiedz
@xOlcia: A jak na ironię imigranci są ostatnią deską ratunku dla upadającego po cichu w tle ZUSu, który emeryturę wypłacać będzie w bilonie chyba heh
  • Odpowiedz
@8Dawid88: No, ale niby oprócz jest wymysłu jest też zaoranie. Powtarzam, zaoranie! I to przez 13-latkę!
Aż trzech musiało to napisać by się podniecić i zdobyć plusy dla atencji.
  • Odpowiedz
@SDammtsg: nie chciało mi się szukać dokładnych danych, ale procentowo słyszałem w jakiejś audycji radiowej ostatnio, a podając tutaj jeszcze to zaniżyłem, żeby nie było, że wyolbrzymiam czy szukam sensacji.

Chcesz dokładne liczby - google. Tu chodzi o wymiar nadciągającej katastrofy, a nie o to,czy będą ci ruchać żonę w pięciu czy w dziesięciu
  • Odpowiedz
@xOlcia: nie masz przypadkiem jutro sprawdzianu z przyry? nie za młoda do polityki?
właśnie przez takich jak ty to zawsze się będzie wydawało, że przed wyborami JKM wszystko może i będzie samodzielnie rządził, ale na wyborach okazuje się że tak naprawdę jego poparcie to 4% bo reszta to ludzie nie posiadający możliwości do głosowania
  • Odpowiedz