Wpis z mikrobloga

Dzisiaj do szkoły przyjechali jacyś ważni ludzie z ministerstwa i mieliśmy zorganizowane zajęcia o tym, że imigranci są fajni, nie wolno się ich bać i trzeba się cieszyć, że przyjeżdżają. Oprócz pogadanek musieliśmy przeprowadzić niby rozmowę kwalifikacyjną, czyli ja byłam szefową i miałam zatrudniać imigranta. Imigranta odgrywała moja koleżanka.
Zapytałam czy zna język polski - powiedziała, że tak ale jak zapytałam gdzie w Syrii nauczyła się polskiego to przyznała, że nie zna.
Zapytałam jakie szkoły skończyła to powiedziała, że żadnych xD
Powiedziałam że eee w takim razie nie mam dla niej pracy i może się zarejestrować w urzędzie bezrobotnych.

Ważny pan z ministerstwa wyszedł, dyrektorka za nim, potem widziałam ją jak latała czerwona i wściekła. Jutro boję się iść do szkoły

#imigranci #truestory #coolstory #gimbaza
  • 113
  • Odpowiedz
@xOlcia: Potwierdzam. W moim przedszkolu przed leżakowaniem mieliśmy zajęcia oswajania się z imigrantem. Pani ustawiła na środku kukiełkę arabskiego dziecka i Michaś zaczął płakać i płakał i płakał... Wszyscy się baliśmy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@JestemPsem:

Wojna domowa rozpoczęła się w 2011, można więc założyć, że część z uchodźców jest wysoce wykwalifikowana....

na jakiej podstawie?

Wędrujący tu Syryjczycy nie są więc biedni w sensie jak np. bezdomni w dużym polskim mieście. Im chodzi w szczególności o bezpieczeństwo i pieniądze...

Ogromne uproszczenie. Ci majętni to sobie przylecieli czy przyjechali autokarami pod granice niemiecką a nie wchodzili na łódkę.

Wędrujący tu Syryjczycy nie są więc biedni w sensie
  • Odpowiedz
@100piwdlapiotsza: jest aż tak głupia. A ten wpis to bardzo słaba pasta. I to dodana z konta trolla. Ale wystarczy zmyślić teraz jakakolwiek opowiastkę o imigrantach by ludzie łykali jak młode pelikany. Ale na to swoje plusy. Zarobiłem w pytę kaski na adware z tytułem "Muzułmański imigrant gwałci polską nastolatkę!" Ludzie klikają na fb jak #!$%@? :-D
  • Odpowiedz
@blubi_su: Z tego co wiem "pasta" wzięła się od "paste" czyli po naszemu "wklej". Tak więc skoro sama napisałam ten tekst to nie może byc pasta. Pasta to tekst przeklejony z innej strony. Więc się może sie wymądrzaj skoro zrozumiałam tu będąc na Wykopie ledwie od wakacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz