Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem jak można urodzić jedno dziecko z bezmózgowiem, a po paru latach zajść w kolejną ciążę i dopuścić do urodzenia kolejnego warzywa. Dodam, że bezmózgowie jest wykrywalne już podczas standardowego badania USG.

#neuropa #aborcja #pytanie #medycyna
AntyBohater - Nie rozumiem jak można urodzić jedno dziecko z bezmózgowiem, a po paru ...
  • 137
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@julianna_cebulanna: tym masz gorsze braki...bardziej w mózgu niż w ortografi.
@Piterski: "robisz pod siebie" hmm kurcze nie widze tam aby one robiły pod siebie. Skąd wiesz że robią pod siebie? Jak dla mnie po zdrowej ocenie tego filmu one po prostu wydalaja gazy,no ale ty wiesz lepiej (,)
  • Odpowiedz
@MariuszJakistam: Każdy pierdzi i każdy sra. I co z tego? Każdy ma też prawo do robienia tego w prywatności, ewentualnie zdecydowania o tym czy chcę wrzucać takie filmiki i prezentować szerszej publiczności swoje czynności fizjologiczne. Czy może choroba odbiera możliwość decydowania o tym gdzie stawiamy granice?
  • Odpowiedz
@abcde: Gdybyś była mądra to byś wiedziała że, ta rodzina prowadzi bloga a youtube słuzy jako nośnik filmów. -.- Każdy filmik na ich blogu ma opis sytuacji.Ta rodzina jest bardzo znana w tamtych rejonach. Matka tych dzieci dostaje nagrody za to jak je wychowuje i jest silna.
  • Odpowiedz
@AntyBohater: najwyraźniej nie wszystko trzeba rozumieć. Ja np. nie rozumiem, jak można za pomocą zaklęcia "warzywo" zdehumanizować człowieka i stuprocentowo uspokoić własne sumienie domniemaną powinnością.
  • Odpowiedz