Wpis z mikrobloga

@muciosgracjas: Też widzę cierpienie, jednocześnie wiem, że miłość rodziców do tych dzieci na pewno jest wielka, jednak ja bym chyba wolała żeby moje dziecko nie cierpiało tak strasznie jak cierpią te dzieci, chyba wolałabym pozwolić mu odejść niż karmić własną chęć posiadania potomka kosztem cudzej krzywdy
  • Odpowiedz
@CzerwonaPapryka1: Bo wrzucaja filmy na youtube? po pierwsze oni te filmy wrzucaja na swojego bloga. A Youtube jest tylko i wylacznie nosnikiem na te filmy.Na ich blogu masz pełny opis danego filmu. Zapoznaj się z ich blogiem a TAKŻE z nagrodami jakie "Matka ich uzyskała". Jesteś na prawde smieszna i beszczelna. .
  • Odpowiedz
@MariuszJakistam: Zapomnijmy na chwilę o czyichkolwiek uczuciach; brak pomocy oznacza dla tych dziewczynek śmierć. Wypadek, choroba, cośtamcośtam - i co? I nic. W takich wypadkach aborcja jest wręcz najbardziej miłosiernym rozwiązaniem.
  • Odpowiedz
ja piedole, chyba teraz rozumiem, dlaczego se gratuluje gdy sie uroodzi zdrowe dziecko. Az mnie serce boli z przerazenia, ze takie przypadki sie zdarzaja.

@deida: Kiedyś w przychodni spotkałam małżeństwo z dwiema córkami, obie miały jakąś poważną niepełnosprawność umysłową ( ͡° ʖ̯ ͡°) Para mówiła, że po tym jak urodziła się jedna chora dziewczynka, zdecydowali się na drugie dziecko, bo marzyli o zdrowym, ale drugie również
  • Odpowiedz
@MariuszJakistam: Jeszcze bardziej zabawne wydaje mi się stwierdzenie "nie poddałbym się" w wypadku uszkodzenia mózgu. Kocham. Nie mógłbyś się poruszać, mówić, być może Twoja jaźń zamieniłaby się w wieczne pudełko nicości, ale tak - z pewnością byś nadal walczył!
  • Odpowiedz