Wpis z mikrobloga

@misja_ratunkowa: Wpakowałabym typa do psychiatryka, i te tępe #!$%@? śmiejące się w tle też. Mają dziecko z mnogimi wadami genetycznymi tylko po to, żeby się pośmiać w sobotę wieczorem przy okazji oglądając tv? Głupota ludzka nie przestanie mnie zadziwiać. Osoby spodziewające się dziecka z poważnymi wadami genetycznymi powinny być edukowane na czym te wady polegają, w jaki sposób dziecko odbiera świat (jeśli w ogóle cokolwiek odbiera) i ciekawe czy po
  • Odpowiedz
@CzerwonaPapryka1: chyba jesteś smieszna albo uposledzona. Sorry ale jesli boli cie to że oni sie nie WSTYDZA swoich dzieci a także traktuja je jak normalne.To sie powinnas trzasknac w łeb. Widze że was boli mocno że oni kochaja swoje dzieci bez wzglendu na wady. Ta wasza lewacka poprawność genetyczna.Ze zdrowych dzieci też LUDZIE sie smieja,czyli ze zdrowych smianie sie TAK z chorych już NIE? no #!$%@? mać.
M.....m - @CzerwonaPapryka1: chyba jesteś smieszna albo uposledzona. Sorry ale jesli ...
  • Odpowiedz
@Czerwona_Rzodkiewka: Właśnie o to mi chodzi. Jak zabawki, zwierzęta. Nie wiem jak to opisać. Dla mnie to obleśne. Ale nie sam fakt choroby, bo to rozumiem. Obleśne jest zachowanie tych rodziców, którzy nagrywają ten codzienny niedowład swoich dzieci i wrzucają to do neta, narażając na komentarze i krytykę Bogu ducha winne dzieci.
  • Odpowiedz
@MariuszJakistam: To nie chodzi o to, że nie mogą wrzucać filmików na YT z chorymi dziećmi. Chodzi o sam fakt, że traktują je jak maskotki, przebierają, odgrywają jakieś scenki. Skąd mogą wiedzieć, że to niepełnosprawne dziecko tego chce? Może ma w dupie matkę idiotkę i ojca przygłupa, którzy robią z niego ninję, księżniczkę czy żółwia. #!$%@?, małe zdrowe dziecko powie, że nie chce być tym prosiakiem za którego przebierają go
  • Odpowiedz
@MariuszJakistam: Nie są, marginesem są ich rodzice, którzy pozwalają na wrzucanie tych wszystkich chorych sytuacji do neta. Ludzie w Internecie są różni. Krytykują, wyśmiewają i poniżają normalne osoby, a co dopiero chore? Skoro wiadomo, że dziecko nigdy nie będzie sprawne a dodatkowo są jakieś naukowe przesłanki, że może cierpieć całe życie to nie wahałabym się i usunęłabym taką ciążę. Tylko dlatego, że wiem i zdaję sobie sprawę jak straszne choroby
  • Odpowiedz
@CzerwonaPapryka1: Gdzie te dziecko jest przebrane za coś? Ja widze że te dziecko ma normalne ciuchy dla dzieci.

Powiesz " w takim razie wszystko im jedno, skoro nie wiedzą"

Własnie ja tak nie mówie i o to całe halo.

ale ja uważam, że nie, że to po prostu debilizm rodziców kreuje te dzieci na jakieś małpki z zoo.

W tej chwili ty robisz z tych dzieci małpki z zoo.
  • Odpowiedz