Wpis z mikrobloga

@MariuszJakistam: typie, takim chwytem? :DDD żałosne. Jak chcesz to możesz przygarnąś wszystkie niepełnosprawdne dzieci na świecie jak masz na to kasę, tylko skumaj, że są ludzie, którzy ich nie traktują jak ludzi - na przykład ja - bo jak nie ma swiadomości, to nie ma człowieczeństwa i do skrobania.
  • Odpowiedz
@CzerwonaPapryka1: to ty odbierasz to jako teatrzyk, jak spojrzysz na to inaczej to będziesz patrzyła na te filmiki jak na ten: https://www.youtube.com/watch?v=yCaa1lAzjqs
Ten gówniak też nic nie ogarnia, tylko się rusza a tamte nie mogą ale procesy w mózgu mają na podobnym etapie rozwoju albo ciut większym
Z twojej perspektywy bycie całe życie jak nowonarodzonym jest ograniczające i uwłaczające. Z perspektywy nowonarodzonego jest no właśnie, jakie? Ja nie pamiętam ale
  • Odpowiedz
@CzerwonaPapryka1: myślę, że ten filmik ma pokazać, że starają się żyć normalnie i odnoszą się do swojego dziecka tak, jakby odnosiliby się do dziecka zdrowego. Niestety dla innych ludzi ta zabawa jest niesmaczna i trudna do przyjęcia, bo zamiast właśnie roześmianego dziecka, reagującego na zabawę i odwzajemniającego radosny nastrój rodziców, widzimy małą, zniekształconą mumię, która wygląda po prostu groteskowo.
  • Odpowiedz
@abcde: dla tych dzieci wszystko jedno skoro nie mają świadomości więc nie czaje co się tak oburzacie, niech rodzice robią sobie z nimi co chcą póki nikomu tym nie szkodzą, skoro najpierw porównujecie je do warzyw to czemu oburza was ze rodzice je pokazują w sieci, może od razu zacznijcie bronić psów w śmiesznych sytuacjach na zdjeciach bo przecież one nie mogą zareagować na wrzucanie ich zdj do internetu
  • Odpowiedz
@4minuty: No i właśnie to jest szczyt bycia samolubnym, zdecydować się na posiadanie chorego dziecka (a decyzja o tym że drugie będzie rówież chore była prawie świadoma bo ryzyko było ogromne) i później traktować je jak psa bez godności które można pokazać w każdej sytuacji, nawet takiej w której zdrowy człowiek nie chciałby być pokazany. Skoro to jest ich dziecko to chyba powinni chronić jego godność i jakieś granice a
  • Odpowiedz