Wpis z mikrobloga

Damn, pół dnia przekopanego internetu i dokumentacji OpenStreetMaps (OSM). Stylowanie w mapbox i zabawy z CSS. Przy odległym zoomie chciałbym żeby były widoczne mimo to drogi mniejsze, niestety #roads[zoom<11]{ line-width:1; line-color:#000} nie pomaga. Ktoś stylował ostatnio OSM? #openstreetmaps #osm #css #mapbox
  • 9
  • Odpowiedz
@IcyHot: tez, ale to nie jest skladnia mapboxa, tam troche inaczej :< kuzwa nie wierze ze nikt nie mial takiego problemu, by na duzym oddaleniu (np. widok europy) pokazywalo drogi
  • Odpowiedz
nie moge sobie w takim razie na oddaleniu zoom=9 pokazac drog?!


@marcinzwwa: Tego nie powiedziałem :D
Skoro już się bawisz mapboxem, to sądzę, że możesz. Ale nie umiem Ci pomóc.

Oraz, mam wrażenie, że niewłaściwie zrozumiałem pytanie "Ktoś stylował ostatnio OSM?"
  • Odpowiedz
@rmikke: Niestety wlasnie nie da rady, z defaultu "tiles" map nie pokazuja mniejszych drog na takich oddaleniach, bo nie sa one nawet ladowane przy takim zoomie. Co do pytania to stylowanie map - kolory, powiekszanie grubosci linii drog itp ;)
  • Odpowiedz
Tak, było ostatnio kilka zmian stylu domyślnego. M.in. wyleciały drogi planowane.


@rmikke: kolega spytał się: " czy ktoś renderował OSM z własnym stylem", a nie "czy ludzie grzebali przy domyślnym stylu OSM" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz