Wpis z mikrobloga

@dad1111: Taka mała anegdotka jeszcze jako dopełnienie

Facetowi żona zaczęła mówić przez sen. Jakieś jęki i imię Rysiek...
Bez dwóch zdań doprawiała mu rogi i facet szybko doszedł do takiego samego wniosku. Aby to sprawdzić, pewnego dnia udał, że wychodzi do pracy i schował się w szafie. Patrzy, a tu żona idzie pod prysznic, układa sobie włosy, maluje się, perfumuje i w samej koszulce nocnej wraca do łóżka. W tym momencie
  • Odpowiedz
@dad1111: Dokładnie tak. Sam będę głosował na KORWiN, Petru nie lubię, ale w tej sytuacji ten łysy gość zachował się żenująco. Zresztą drażni mnie on od dłuższego czasu, wystarczy przejrzeć sobie wcześniejsze konferencje, gdzie występował z JKM. To jedyne co potrafił robić to wpatrywać się w JKM-a jak w obrazek.
  • Odpowiedz
@Jelen_Szlachetny: Sam głosowałem kiedyś na Korwina, ale trzeba się nauczyć otaczać ludźmi z mózgiem. On chyba nigdy się tego nie nauczy więc szkoda czasu. Zresztą więcej libertarian startuje z list Kukiza niż jest w partii Korwin
  • Odpowiedz
@dad1111: głosujcie na bankiera, który chcę władzy podyktowanej gotówką, głosujcie. A potem wszyscy będziecie "hurr durr, kto głosował na Swetra, to drugie PO, hurr durr, ja zawsze mówiłem durr" ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja zagłosuję na Korwina i każdy, absolutnie każdy, który chcę na niego zagłosować przyznaje, że zachowanie wąsatego Janusze z partii Korwin było żenujące i jestem za tym, aby wyciągnąć konsekwencje wobec niego i jakieś
  • Odpowiedz
@dad1111: dedykowałem ogólnie do nawołujących na Swetra i cisnących prawaków. Twój nick wklepał się jak wydusiłem guzik do odpowiedzi.

Poza tym w lewej kolumnie Swetra jest tyle gówna, że moja oczy ociekają krwią - nie raz chłopaczyna był łapany na tym jak nie potrafi skonfrontować się z czyimś pytaniem i zarzutami.

Prosperujący biznesmen? - Palikot też i nie słyszę pochwał.

Zwolennik wolności gospodarczej i społeczeństwa obywatelskiego? - Zwolennik władzy podyktowanej gotówką,
  • Odpowiedz