Wpis z mikrobloga

Jeszcze taką niemiłą przygodę miałem na sam koniec pobytu w Polsce :)

Mialem wracac do domu z gosciem z blablacar, z ktorym umowilem sie w Poznaniu na 17:30. Kupilem sobie bilet na pociag co by dostac sie do Poznania, a ze nie bylo regio o tej godzinie to zmuszony bylem jechac TLK - z góry byłem pewny ze jak zwykle w niedziele, bedzie przeładowany i nie bedzie sie dało przejsc przez korytarze a tymbardziej gdziekolwiek usiasc, a podroz dluga, tak też było. Przy zakupie biletu, pani spytala sie czy nie chce zarezerwowac sobie miejsca, mowie #!$%@?, 3 zł wiecej? kupuje. Wsiadam do pociagu - nom, zajebiscie w #!$%@?. Po same drzwi zapakowane ludzi. Zeby nie robic problemow, przeszedlem tylko przez drzwi do przedziałow, znalazlem wolny skrawek w korytarzu i usiadlem sobie na torbie, nie chcialem sie przepychac przez tych wszystkich ludzi, dalem se spokoj, to tylko 3 zł. Co stacja ludzi ubywało, nadazyla sie okazja, ide na miejsce. Dotarlem, i co? Jakis studenciak siedzi na moim miejscu, ja grzecznie pokazuje mu bilet i mowie, ze mialem tu rezerwacje i czy moglby zejsc, skoro on nie ma, a on do mnie, ze mam #!$%@? XD mysle o ty #!$%@? poznaniaku #!$%@?, poczekamy na konduktora. Jest i on, idzie niski pan z wasem. Mowie grzecznie, ze mam rezerwacje a ten pan nie chce mi ustapic miejsca, on bierze bilecik od goscia i rzeczywiscie, takowej rezerwacji nie mial. Gosciu twardo ze nie zejdzie i #!$%@?. Konduktor do niego, ze musi doplacic 3 zl jezeli chce siedziec. Zamurowalo mnie i mowie, ze przeciez to ja mam rezerwacje i on powinien zejsc a nie doplacac, mam pierwszenstwo (teoretycznie). Gosciu doplacil 3 zl i dalej mogl sobie siedziec xD a niski pan do mnie z tekstem, ze zwraca mi 3 zl xDDDD no #!$%@?, po prostu parodia, ten kraj nigdy sie nie zmieni xD kupisz se miejsce, seba usiadzie, doplaci a ty je tracisz z góry i stoj se kilka godzin xD

#pociagi #polska #patologiazewsi
Pobierz b.....S - Jeszcze taką niemiłą przygodę miałem na sam koniec pobytu w Polsce :)

Mi...
źródło: comment_UApMh5ffS8bRNe2zvBXnRGI2CLSaEseG.jpg
  • 29
@Jarek: nie okreslilem go ze wzgledu na posturę, tylko za zachowanie plus to wszystko, co mial ze sobą (potem sie potwierdzilo, bo wyjał wraz z biletem zieloną karte), jezeli o to chodzi a ja sam w sobie jestem dosc mały :)
@Mysiunia_: szkoda czasu i nerwów
@Mave: do obcych ludzi jestem zazwyczaj miły, niezaleznie od tego jaka jest druga strona, ja zawsze zachowuje zimną krew :)
@Sicamber: haha dokładnie o tym samym pomyślałem pisząc ten wpis
@Krs90: z pociągami są jaja jak cholera, raz wracając z Polski już tym "niemieckim" pociągiem, stoimy w Hannoverze i nagle coś szarpneło, patrze, odjezdzamy do tyłu, mysle sobie, co jest #!$%@? grane xD za chwile slychac bylo tylko krzyk paniki i pretensje xD okazalo sie, ze z berlina do hannoveru jadą dwa składy połączone w jednosc np. ICE 950 +